Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 18:25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci zapowiadają wzmożone kontrole autokarów i samochodów przewożących dzieci

Policjanci zapowiadają wzmożone kontrole autokarów i samochodów przewożących dzieci
Powoli rozpoczyna się czas letnich wyjazdów. W tym roku, w wyjątkowych okolicznościach związanych z pandemią Covid-19. Szykując się na wypoczynek nie zapominajmy o przepisach sanitarnych i dystansie społecznym. Zadbajmy również o to, aby korzystać ze sprawnych i bezpiecznych środków transportu. Potrzebę kontroli autokaru może zgłosić każdy. Wystarczy tylko zadzwonić na numer 77/4724676

Jak co roku w czasie wakacji policjanci prowadzą na drogach naszego powiatu wzmożone kontrole autokarów oraz samochodów przewożących dzieci.

Rodzice, opiekunowie oraz organizatorzy wycieczek, mogą zwrócić się o wykonanie kontroli autokaru przed podróżą. Wystarczy przekazać informację o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu dzwoniąc pod numer 77/4724676 lub 77/4724604.

Kontrole będą przeprowadzane na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Wojska Polskiego 18.

W przypadku gdy na miejscu zbiórki będziemy mieli jakiekolwiek podejrzenia, co do niesprawności autokaru, czy też stanu trzeźwości kierującego bezwzględnie należy powiadomić policjantów dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Informujemy, że autokar możemy sprawdzić także we własnym zakresie na stronie: bezpiecznyautobus.gov.pl. Można tam uzyskać podstawowe informacje techniczne, dotyczące ostatniego przeglądu, daty produkcji pojazdu, przebiegu, ilości miejsc przeznaczonych dla pasażerów oraz polisy OC.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zxcvb 23.07.2020 12:08
zgadza się!!!! może nawet Mozart groźne!!!!! o Chopinie to już nawet nie wspomnę, jakie groźne!!!!!!

kodeks 23.07.2020 10:09
Oszukują typki jak Szum, Moraw. No i Anżej mówiący, że to taka grypa. Posłuchać trzeba lekarzy, którzy są na co dzień z tą "Ściemą". W tej chorobie następuje wzrost krzepnięcia krwi w naczyniach krwionośnych i choćby to powinno dać do myślenia tym, co negują istnienie choroby.

Tati 23.07.2020 09:47
87 letnia ofiara!!!!Nie na Jak siac panike!!!No bo przeciez gdyby nie wirus to pewnie by zyla 150 lat nieprawdaz?A ze u starszych osob glupie przeziebienie moze Bach grozne to juz wszyscy zapomnieli!!!!!!

Opc 19.07.2020 03:02
Wez. Cie jusz dajcie spokoj temu klamstwu My wiemy ze to sciema z tym Covidem. A wy to ciagniecie jak smrod po Gaciach. To Jusz stslo niesmaczne te klamstwo jak inte obostezenia i maseczki w sklapach itp., przejrzyjcie na oczy w koncu. Pomyscie ze was oszukuja. Kiedy wy to zrozumiecie w koncu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ