Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 00:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maraton Kina Polskiego w kinie Helios. Cztery hitowe produkcje w ciągu jednej nocy

Maraton Kina Polskiego w kinie Helios. Cztery hitowe produkcje w ciągu jednej nocy
Już w piątek, 30 stycznia kędzierzyńskie kino Helios szykuje nie lada gratkę dla miłośników rodzimych produkcji filmowych. To właśnie polskiemu kinu poświęcony będzie kolejny nocny maraton. Na ekranach zobaczymy premierę „Ziarna prawdy” oraz trzy głośne obrazy powstałe w naszym kraju w ostatnich miesiącach.

Maraton Kina Polskiego startuje w piątek o godzinie 22.30 i potrwa aż do 6.30 w sobotę. Jako pierwszy na dużym ekranie zostanie wyświetlony film „Ziarno prawdy”, dla którego piątek będzie dniem premiery na ekranie Heliosa. Reżyserem thrillera opartego na kanwie powieści Zygmunta Miłoszewskiego jest Borys Lankosz, a na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Roberta Więckiewicza, Jerzego Trelę, czy Magdalenę Walach. Akcja filmu toczy się w Sandomierzu, gdzie zostaje zamordowana znana działaczka społeczna. Ciało kobiety zostało porzucone w miejscu publicznym, a w mieście szybko pojawiają się pogłoski o rytualnym mordzie. Wyjaśnienie zagadki śmierci kobiety jest szalenie trudnym zadaniem, z którym zmierzyć się musi prokurator Teodor Szacki.

Drugim z kolei seansem będzie absolutny hit minionego roku, czyli „Bogowie” – wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego opowieść o życiu Zbigniewa Religi z niezapomnianą rolą Tomasza Kota. Po nim przyjdzie czas na dawkę mocnych wrażeń, których zebranym widzom zapewnią „Służby specjalne” Patryka Vegi. Na zakończenie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć „Hardkor disko”, kontrowersyjny obraz Krzysztofa Skoniecznego.

Bilety w cenie 35 złotych normalny oraz 32 złote ulgowy, są do nabycia w kasach kina Helios. Do każdego biletu w kasie kina zostanie dołączony kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ