Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 18:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nastoletni wandale złapani na gorącym uczynku. Bazgrali sprayem po przystanku MZK

Nastoletni wandale złapani na gorącym uczynku. Bazgrali sprayem po przystanku MZK
Trzynastolatek oraz jego o rok młodszy kolega odnaleźli w sobie artystyczny talent, który chcieli zaprezentować szerszej publiczności. Nastolatkowie chwycili za puszki ze sprayem i bazgrali po wiacie przystanku autobusowego przy ulicy Wojska Polskiego.

Sytuacja miała miejsce w sobotę, około godziny 19. Bazgrających po przystanku nastolatków zauważył jeden z mieszkańców miasta. Mężczyzna ujął jednego z wandali i wezwał na miejsce policjantów.

- Skierowani na miejsce dzielnicowi zajęli się ujętym 13-latkiem, a także zaczęli szukać jego kolegi. Jeszcze tego samego dnia dotarli do drugiego nieletniego, którym okazał się 12-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla - opowiada podkom. Magdalena Kowalska z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli ślady dewastacji. Teraz obaj nastolatkowie odpowiedzą za swoje czyny przed sądem rodzinnym.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Manio 31.08.2015 21:57
Niedawno bo w sobotę szprajowcy bazgrali strefę rekreacyjna, tylko legalnie, więc młodziaki z gimbazy nie myśląc wiele postanowili zrobić to samo z przystankiem. Po prostu nie można promować czegoś co jest przestępstwem.

Miś 31.08.2015 15:23
Obaj nastolatkowie powinni dostać wiadro, szczotki, środki czystościowe (zakupione przez rodziców) i wyszorować dokładnie z 10 przystanków.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ