Zderzenie rowerzystki z samochodem na ul. Kozielskiej. Seniorka trafiła do szpitala
W czwartek na skrzyżowaniu ulic Kozielskiej i Moniuszki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystki oraz samochodu osobowego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, w tym policja i zespół ratownictwa medycznego.
19.06.2026 11:50
12