Kończy się pilotaż zbiórki tekstyliów. Gdzie teraz oddać niepotrzebne ubrania?
Czerwcowa tura będzie ostatnią zbiórką tekstyliów realizowaną w rotacyjnych pojemnikach na terenie Kędzierzyna-Koźla. Po zakończeniu pilotażu mieszkańcy nadal będą mogli bezpłatnie przekazywać odzież i tekstylia do MPSZOK. Związek podkreśla jednak, że ilość zbieranych tekstyliów była wyjątkowo wysoka, a do pojemników trafiały również odpady pochodzące spoza systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.
19.06.2026 14:36
6
4