Kędzierzyńsko-kozielscy prymusi wyróżnieni
Najzdolniejsi uczniowie z miasta na uroczystej gali. Prezydent nagrodziła laureatów konkursów
Powiedzieć o nich, że to uczniowie na "piątkę" to zbyt mało. Tym razem "do tablicy" wywoływani byli, aby odebrać listy gratulacyjne. Wyróżnienia otrzymali laureaci najbardziej prestiżowych konkursów przedmiotowych i olimpiad.
10.06.2026 18:10
4
1