Festyn „Między Nami Osiedlami” przyciągnął mieszkańców na stadion „Koźle”
W sobotę na stadionie „Koźle” przy ul. Chrobrego odbył się festyn „Między Nami Osiedlami”, który zgromadził mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Wydarzenie, zorganizowane przez prezydenta miasta oraz Stowarzyszenie HDK Kropelka Krwi, połączyło sportową rywalizację, koncerty i liczne atrakcje dla całych rodzin.
20.06.2026 18:28
1
1