Wędka bez właściciela nad brzegiem jeziora. Służby sprawdzały, czy nikomu nic się nie stało
Od soboty służby prowadziły działania w rejonie jeziora znajdującego się przy obwodnicy pomiędzy Kędzierzynem-Koźlem a Reńską Wsią. Powodem interwencji było zgłoszenie dotyczące pozostawionego nad wodą sprzętu wędkarskiego.
16.06.2026 15:47