ruszyły dni miasta Kędzierzyna-Koźle. Najpierw do wspólnej muzycznej zabawy zabrał dzieci specjalnie im dedykowany koncert "Centrum uśmiechu". Niestety burza nieco pokrzyżowała szyki, ale wytrwali mimo to się bawili. Dla najwierniejszych fanów zespołu Pokahontaz deszcz nie stanowił problemu, bawili się mimo ulewy. Przed nami jeszcze występ gwiazdy wieczoru zespołu Enej.
Karty odsłonięte, wiadomo, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Miasta Kędzierzyna-Koźla. Na scenie zobaczymy Grubsona, Enej i Pokahontaz.