Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 20:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie we wrześniu, a dopiero w październiku przejedziemy pod wiaduktem w Śródmieściu

Kierowcy muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Przejazd dla samochodów pod wiaduktem kolejowym w Śródmieściu możliwy będzie dopiero na początku października.

Dotąd mówiło się o terminie wrześniowym, ale jak się okazuje, nie był on do końca miarodajny. Owszem, zgodnie z harmonogramem zakończenie prac budowlanych planowane jest na koniec września, ale wcale nie oznacza to, że zamknięty obecnie odcinek ulicy Kozielskiej od razu zostanie oddany do użytkowania.

- Oficjalne dopuszczenie ruchu pod wiaduktem oraz na przebudowywanym odcinku ulicy Kozielskiej planujemy w pierwszej połowie października, co wynika z konieczności uzyskania pozwolenia na użytkowanie, o które możemy wystąpić dopiero po zakończeniu robót. Będziemy jednak starać się, aby ten okres maksymalnie skrócić – wyjaśnia Artur Maruszczak, wiceprezydent Kędzierzyna-Koźla odpowiedzialny za sprawy  inwestycyjne.

Miasto prowadzi obecnie ostatnią część przebudowy ulicy Kozielskiej, w ramach której na skrzyżowaniu z ulicami Reja i Tartaczną powstaje rondo. Prace remontowe prowadzone są również pod wiaduktem i dotyczą m.in. przejść dla pieszych.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ