Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 01:07
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ukrywający się mężczyzna wpadł po sklepowej kradzieży

Ukrywający się mężczyzna wpadł po sklepowej kradzieży
Nie najlepiej zakończył się miniony rok dla 38-letniego mężczyzny poszukiwanego przez policję w Łodzi, który wpadł w ręce policjantów zaraz po dokonaniu kradzieży w jednym ze sklepów w Kędzierzynie-Koźlu. Przynajmniej klika najbliższych miesięcy spędzi za kratkami.

Mężczyzna z wyrokiem ośmiu miesięcy więzienia wydanym przez sąd w Łodzi ukrywał się w na terenie Niemiec. Pod koniec grudnia pojawił się w Kędzierzynie-Koźlu. Długo nie próżnował. 29 grudnia w jednym ze sklepów na terenie miasta dokonał drobnej kradzieży kosmetyków, ale nie uszło to uwadze personelu, który zdołał go ująć i przetrzymać do czasu przyjazdu policjantów.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

38-latek został zatrzymany, a policjanci sprawdzili jego dane. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez łódzki sąd, który również za kradzież skazał go na osiem miesięcy więzienia. Za przestępstwo popełnione w Kędzierzynie-Koźlu 38-latek odpowie w trybie przyśpieszonym, a następnie zostanie przewieziony do Łodzi. Policjanci podejrzewają jednak, że może mieć  na sumieniu również inne kradzieże.

G

Foto: policja w Kędzierzynie-Koźlu

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ