Już w niedzielę 30 grudnia w kościele parafialnym NMP Królowej Świata w Kędzierzynie-Koźlu (osiedle Rogi) odbędzie się wyjątkowy koncert.
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu zaprezentuje koncert kolęd oraz piosenek świątecznych z udziałem wokalistki. Początek o godz. 15. Wstęp oczywiście wolny.
Orkiestra Żeglugi w repertuarze świątecznym. W niedzielę wyjątkowy koncert
-
Redakcja
- 29.12.2018 13:09
Data dodania:
29.12.2018 13:09
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze