Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 14:39
Reklama
Reklama

Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni już w Kędzierzynie-Koźlu. Zaproszenie do Studia EMS 25

Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni już w Kędzierzynie-Koźlu. Zaproszenie do Studia EMS 25
O dającej szybkie rezultaty, nie wymagającej spędzania całych popołudni na siłowni, innowacyjnej i potwierdzonej badaniami metodzie treningowej, która wykorzystuje system do elektrostymulacji mięśni, opowiada Kamil Długaszek, właściciel EMS Studio 25 z Kędzierzyna-Koźla.

- Proszę opowiedzieć, na czym polega nowoczesna metoda treningowa z wykorzystaniem systemu miha bodytec, na którym pracujecie w swoim studio?

-  Nasz wyjątkowy system stosowany jest w celu maksymalizowania efektu każdego odbytego treningu. System jest cały czas podłączony do ciała, a jego zadaniem jest elektrostymulacja mięśni podczas ćwiczeń. Nie jest to zwykły kolejny przyrząd treningowy. Aktywuje on mięśnie głębokie, a efekty takiego treningu odczuwalne są wyjątkowo szybko.- Proszę jeszcze opowiedzieć, jakie zastosowanie ma trening EMS i jakich efektów możemy się spodziewać?

- Zastosowań tej metody jest całkiem sporo. Przede wszystkim wykorzystywana jest w sporcie, rekreacji, fizjoterapii i kosmetyce. Możemy z jednej strony liczyć na szybki rozwój mięśni bez obciążenia stawów, zwiększenie naszej siły i wydolności oraz możemy przyspieszyć odzyskanie sprawności po kontuzjach. Wiele osób korzysta z naszych treningów w celu zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej i redukcji masy ciała, dla zdrowia, zgrabnej sylwetki czy podniesienia sprawności sportowej. Trening EMS wpływa bardzo korzystnie na wszelkie problemy związane z kręgosłupem, ponieważ już nawet po dwóch sesjach treningowych możemy pozbyć się uciążliwych dolegliwości utrudniających nam codzienną aktywność. Kobiety korzystają z systemu, gdyż chcą poprawić wygląd pośladków, kończyn dolnych czy brzucha. Elektrostymulacja poprawia również jakość i napięcie skóry, co przejawia się w eliminacji tzw. „pomarańczowej skórki” – cellulitu.

- Podobno, co jest dosyć zaskakujące, wystarczy jeden krótki trening w tygodniu?

- Tak to prawda. Wystarcza zaledwie 20 minut, jeden raz w tygodniu, aby czuć się dobrze i popracować nad wcześniej wspomnianymi dolegliwościami czy celami treningowymi. W dobie, gdy notorycznie borykamy się z brakiem czasu, jest to wspaniała możliwość, aby zadbać o siebie, poświęcając zaledwie 20 minut 1 raz w tygodniu. Na to każdy znajdzie czas. Przy każdym ćwiczeniu uaktywniamy aż osiem grup mięśniowych, stymulujemy do pracy mięśnie głębokie, a cały trening EMS pobudza średnio o 150 razy więcej skurczów mięśnia niż trening konwencjonalny. Dlatego nie ma żadnej potrzeby, aby odbywać więcej treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji niż raz w tygodniu.- W takim razie ta oferta może być skierowana do osób, które nie lubią spędzać dużo czasu na siłowni, bądź mają na co dzień mało czasu, aby zadbać o swoje zdrowie i swoją sylwetkę?

- Celem treningu EMS jest przyniesienie bardzo szybkich rezultatów przy stosunkowo niewielkim nakładzie czasu. Bardzo często odwiedzają nas klienci, którzy z braku czasu i z powodów rodzinnych czy zawodowych nie zdecydowali się, bądź zrezygnowali z tradycyjnych ćwiczeń, np. na siłowni.

Tak jak mówiłem wcześniej, w naszym studio wystarczy dosłownie jeden trening w tygodniu. Każdy, kto zdecyduje się spróbować, będzie mógł zobaczyć bardzo szybkie rezultaty.

- Przygotowaliście dla nowych klientów ciekawą promocję. Proszę o niej opowiedzieć.

- Pierwsze zajęcia są całkowicie darmowe. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł przyjść i sprawdzić, jak wygląda nasz trening. Pierwszy trening trwa  12 minut i gwarantuję, że każdy, kto zdecyduje się na udział, będzie zaskoczony efektem.

- Czy to prawda, że ta metoda treningowa jest wykorzystywana przez elity światowego sportu?

- Zgadza się. Sportowcy z pierwszych stron gazet korzystają z tej formy treningu. W zawodowym sporcie liczą się efekty, a stosując miha bodytec rezultaty są naprawdę bardzo szybko zauważalne. Z tego systemu korzystają np. zawodnicy Bayernu Monachium, PSG Handball, czy najszybszy człowiek na ziemi Usain Bolt.

- Czy są jeszcze jakieś informacje, o których osoby zainteresowane takim treningiem powinny wiedzieć?

- Myślę, że ważną informacją jest jeszcze to, że taki trening jest naprawdę dla każdego bez względu na wiek. Wykonujemy tutaj naprawdę proste, podstawowe ćwiczenia, a nasz system pozwala nam odnieść bardzo dobre rezultaty. Oprócz tego nieoceniona jest opieka trenera personalnego, który nie tylko prowadzi trening, ale który przede wszystkim potrafi dostosować parametry urządzenia EMS do każdego klienta. Treningi prowadzimy też indywidualnie, więc jeśli ktoś liczy na dyskrecję i komfort psychiczny podczas ćwiczeń, to na pewno z naszej oferty będzie bardzo zadowolony

Na bezpłatny pierwszy trening można zapisywać się pod numerem telefonu: 576374587.                                                                                      

 EMS Studio 25

Kamil Długaszek

Ul. Złotnicza 1-3 Kędzierzyn-Koźle

Tel. 576374587                                                                                      https://www.facebook.com/emsstudio25/

 Materiał promocyjny

trening (4)

trening (4)

trening (2)

trening (2)

trening (1)

trening (1)

trening (3)

trening (3)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karen Metschuck 06.06.2018 12:11
Największe sukcesy tej metody mogli na sobie sprawdzić sportowcy NRD.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ