Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 kwietnia 2024 19:27
Reklama
Reklama
Reklama

Kino Helios zaprasza na seans z cyklu "Pierwszy raz w kinie". Na ekranie "Lwia straż"

Kino Helios zaprasza na seans z cyklu "Pierwszy raz w kinie". Na ekranie "Lwia straż"
Już 23 października o godzinie 12:00 zapraszamy do kina Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody na kolejny seans Pierwszy raz w kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw animacji „Lwia Straż”. Przed seansem konkursy z nagrodami! Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci są naszymi wyjątkowymi gośćmi i wchodzą na film bezpłatnie.

Wszyscy pamiętamy niezapomniany przebój Disney ’a „Król Lew”. Czas pokazać naszym dzieciom kontynuację przygód Simby. Tym razem Kion, drugi syn Simby i Nali zostaje przywódcą grupy zwierząt chroniących Lwią Ziemię. Lwiątko postanawia zwerbować do drużyny przyjaciół, aby pomogli mu strzec spokoju na swoim terytorium. Wspólnie przeżywają wiele niebezpiecznych przygód.

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ