Była zarośnięta łąka, jest pięknie urządzony plac zabaw. Mieszkańcy Sławięcic wzięli sprawy we własne ręce i sami go zbudowali. WIDEO
-
Redakcja
- 05.09.2016 18:57

https://www.youtube.com/watch?v=zIEiapBx_Ec



Napisz komentarz
Komentarze