wtorek, 4 sierpnia 2026 20:32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
„OK Bike” ma wzięcie

Mieszkańcy jeszcze chętniej korzystają z miejskich rowerów. Nowy operator i więcej wypożyczeń

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla coraz chętniej przesiadają się na miejskie rowery. Szczególnie w czasie wakacji jednoślady spod szyldu „OK Bike” cieszą się dużym zainteresowaniem. Nowy operator, odświeżona flota i korzystniejsze zasady wypożyczania sprawiły, że liczba przejazdów wyraźnie wzrosła.
Mieszkańcy jeszcze chętniej korzystają z miejskich rowerów. Nowy operator i więcej wypożyczeń

Statystyki pokazują, że zmiany przypadły użytkownikom do gustu. W czerwcu 2026 roku rowery OK Bike wypożyczono 2096 razy. Dla porównania, w czerwcu ubiegłego roku odnotowano 967 wypożyczeń. Jeszcze lepiej wygląda lipiec! W tym roku mieszkańcy skorzystali z miejskich rowerów 2254 razy, podczas gdy w analogicznym okresie 12 miesięcy temu było to 944 wypożyczenia.

Nowa odsłona systemu OK Bike oferuje więcej możliwości i większy komfort korzystania. Do dyspozycji użytkowników jest 70 rowerów czwartej generacji, które można wypożyczyć na 17 stacjach, w tym trzech nowych. Zachętą są także pierwsze 20 minut jazdy za darmo, niższe opłaty za kolejne minuty oraz możliwość pozostawienia roweru na postoju i kontynuowania przejazdu później. Zmiany objęły również stronę techniczną. Użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, która ułatwia zarządzanie przejazdami.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ