Jak ustaliliśmy, woda zalała piętro, parter oraz część piwnicy placówki. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp straży pożarnej. W związku z zaistniałą sytuacją pracownicy przedszkola poprosili rodziców o odebranie dzieci z placówki. Strażacy prowadzili działania polegające na wypompowywaniu wody oraz ograniczeniu skutków zalania. Na miejscu obecni są również przedstawiciele Urzędu Miasta, którzy ustalają skalę zniszczeń oraz dokładną przyczynę awarii instalacji wodnej.
Awaria w przedszkolu na Pogorzelcu. Zalane piętro, parter i piwnica
Kilkanaście minut po godzinie 7.00 straż pożarna interweniowała na terenie Przedszkola nr 6 na osiedlu Pogorzelec. Powodem działań była awaria instalacji wodnej, wskutek której doszło do zalania części budynku.
-
KK24
- Dzisiaj, 09:18

Reklama


Napisz komentarz
Komentarze