sobota, 6 czerwca 2026 22:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowy Jysk rośnie przy Kozielskiej. Jesienią sklep ma rozpocząć działalność

Przy ulicy Kozielskiej trwa intensywna budowa nowego obiektu handlowego. To tutaj swój kolejny punkt w Kędzierzynie-Koźlu otworzy popularna sieć Jysk. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, ta część miasta w ostatnich latach przeszła prawdziwą metamorfozę i wyrasta na handlowe centrum Kędzierzyna-Koźla.
Nowy Jysk rośnie przy Kozielskiej. Jesienią sklep ma rozpocząć działalność

Plac budowy przy ulicy Kozielskiej z każdym dniem nabiera kształtów. Inwestycja sieci Jysk to kolejny element „handlowej układanki” w tej okolicy. Przypomnijmy, że nie tak dawno tuż obok wybudowano nową Biedronkę, a w sąsiednim pawilonie swoje miejsce znalazły popularne sieciówki Dealz oraz Tedi.

Ulica Kozielska staje się naturalnym kierunkiem zakupowym dla mieszkańców obu części miasta. Zagęszczenie sklepów znanych marek sprawia, że klienci mogą załatwić większość spraw w jednej lokalizacji. Jysk, oferujący meble i artykuły wyposażenia wnętrz, idealnie wpisuje się w ten ekosystem.

Obecnie mieszkańcy mogą robić zakupy w Jysku przy ulicy Pionierów w Śródmieściu. Wiele wskazuje jednak na to, że po otwarciu nowoczesnego obiektu przy Kozielskiej, dotychczasowy punkt zostanie zamknięty. Przenosiny do większych, wolnostojących budynków z wygodnym parkingiem to częsta strategia dużych sieci. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z biurem prasowym sieci Jysk. Przedstawiciele firmy są jednak wstrzemięźliwi w oficjalnych komunikatach.

- Prace i rozmowy trwają i na tym etapie jeszcze nie możemy podać konkretów. Asortyment w naszych sklepach jest jednakowy niezależnie od miasta - duży nacisk kładziemy na produkty z kategorii Sypialnia, meble do wnętrz i duża różnorodność dodatków. Jak będzie już więcej ustaleń i decyzji, to będziemy informować na bieżąco - przekazali przedstawiciele sieci.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, jeśli prace budowlane i wykończeniowe przebiegną zgodnie z planem, mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla zrobią zakupy w nowym Jysku już w połowie października.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Gabriel 17.05.2026 20:54
I super sprawa ! a nie jak jysk w @centrum miasta @ gdzie jeszcze nie wyjdziesz z samochodu staniesz pod budynkiem jysk a jakis niedorozwój wrecza ci karteczkę twierdząc ,żę to mandat za parkowanie bez bileciku i jak nie zapłącis to oz w cepik cie poszukai do sadu cie poda !

młody 21.05.2026 10:45
"Naum" się Gabriel pisać po polsku, bo to co teraz prezentujesz, woła o pomstę do nieba !

Gabriel 25.05.2026 15:27
ot katlik z kentaki

🕳️ 17.05.2026 17:33
A czemu nie pomyślą o jakim sklepie budowlanym .Mamy tylko Castorama może czas na jakiś inny sklep z rzeczami do budowlanymi .

sylwek 17.05.2026 20:55
a kto ci broni taki sklep wybudować pomysl i wybuduj to takie proste jak twoje siedzenie przed monitorem i narzekanie !

Roman 15.05.2026 07:54
Po co nowy Jysk? Drugi w mieście skoro w tym jednym, który już stoi tłumów nie widać?

Dare for more 28.05.2026 09:40
Roman, co tak skromnie? Podpowiadam ci przykładową wyliczankę: Po co miejskie autobusy, skoro tak wiele osób jeździ samochodami? Po co sklepy mięsne, skoro tak wielu mieszkańców jest weganami? Po co kina w mieście, skoro niemal wszyscy mają platformy streamingowe? Po co mieszkania komunalne, skoro tyle ludzi ma własne domy? Dawaj Roman, na pewno dasz radę i coś jeszcze wymyślisz.

megi 14.05.2026 14:43
chaos i brak wizji ale czeg oczekiwać od komunistycznych nieudaczników

Obserwator 17.05.2026 15:40
Chaos i brak wizji ale czego oczekiwać od Kolesiostwa Obywatelskiego umiejącego jedynie daj, daj, daj dotacje UE.

Koźlanin 21.05.2026 10:48
Chaos i brak wizji ale czego oczekiwać od Kolesiostwa PISuarowego, umiejącego jedynie kraść publiczne pieniądze !

Koźlanin 21.05.2026 17:33
Chociaż tego nie napisałem to jednak się zgadzam. Koźlanin.

Obserwator 30.05.2026 20:46
Koźlanin !!! Już przestał ciebie irytować pisuar na rynku kozielskim ? Zmiany na lepsze ? 😍😘😁🤞

Ewa 12.05.2026 07:44
A w mieście pozostają pustostany, smutne to miasto

Anka 13.05.2026 19:44
Rzuca się w oczy, w szczególności pusty pawilon w układzie ulic 1-go Maja i Al. Jana Pawła II, po południowo-wschodniej stronie ronda Konstantego Chmielewskiego. Z czasów kiedy były w nim głównie markety z dominującą częścią handlu spożywczego, pamiętam tam szczególnie jedną, bardzo przykrą rzecz: przy niskim ciśnieniu atmosferycznym (deszczowa pogoda): woń kanalizacji!! Jakim cudem nie widział/nie czuł tego SANEPID? Żeby oddać go do ponownego użytku w celach handlowych należałoby przeprowadzić tam remont kanalizacji! W centrum miasta stoi bezużytecznie taki obiekt, z dużą powierzchnią użytkową, który sporej części mieszkańców (zwłaszcza starszych) z tej części miasta ułatwił by życie! A tak ("swoją drogą"): ciekawe czyją jest on własnością?!

Janek 28.05.2026 13:37
Obiekt ten jest prywatny - pytania co tam będzie kierować do właściciela obiektu. Gdyby właściciel nie ustawił zaporowej ceny na wynajem - już dawno tam by coś było.

suweren 11.05.2026 21:32
No jeszcze przekonajcie nas, że w cywilizowanym świecie pawilony handlowe buduje się w centrach miast...

nerewus 28.05.2026 09:23
Pawilony handlowe czy cokolwiek innego buduje się tam, gdzie dopuszcza to miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, o ile znajdzie się prywatny inwestor, który zechce coś zbudować oraz odpowiednia działka i właściciel działki, który zechce ją sprzedać pod inwestycję. I tyle w temacie. Nie ma za co...

kozioł 11.05.2026 18:33
Centrum już i tak stoi w korkach, więc zamiast realnie usprawnić komunikację to pozwężali główne ulice, dokładają kolejne markety i udają, że „jakoś to będzie”. Efekt? jeszcze więcej aut, spalin i hałasu, a komunikację miejską i ruch tranzytowy klasycznie przerzuca się na drogę osiedlową na Pogorzelcu, bo tam „się zmieści”. Genialne planowanie ruchu, jak zwykle kozioły.....mat.....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ