sobota, 10 stycznia 2026 03:19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Świetny rok ratowników z Kędzierzyna-Koźla. MUKS WOPR w krajowej czołówce

Udział w The World Games, mistrzostwach Europy i Polski. Do tego setki medali z najważniejszych imprez sportowych oraz ustanowione nowe rekordy. Rok 2025 był niezwykle udany dla całej ekipy MUKS WOPR Kędzierzyn-Koźle. Ratownicy wodni z naszego miasta z dumą podsumowują swoje starty.
Świetny rok ratowników z Kędzierzyna-Koźla. MUKS WOPR w krajowej czołówce

Trenerzy Bogdan Stańczyk i Jędrzej Janyk dorobek swoich podopiecznych z minionych 12 miesięcy zaprezentowali prezydent Sabinie Nowosielskiej. Szkoleniowcy przypomnieli o największych sukcesach klubowych oraz podkreślili, że sportowcy z Kędzierzyna-Koźla stanowią trzon polskiej kadry narodowej. Nieustannie rozwijają się kolejne grupy zawodników: przybywa dzieci i młodzieży, którzy zdobywają cenne doświadczenie podczas startów.

Szkoleniowcy przedstawili również plany na kolejne wspólne przedsięwzięcia. Wśród nich znajduje się m.in. organizacja rundy Grand Prix Polski w Kędzierzynie-Koźlu. Symbolem udanej współpracy była przekazana koszulka, która zawiśnie w magistracie.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ