W rozgrywkach mogą uczestniczyć drużyny w maksymalnie 10-osobowych składach. W składach zespołów mogą znajdować się pełnoletni zawodnicy posiadający licencje zawodnicze i występujący maksymalnie na poziomie klasy B lub zawodnicy powyżej 35. roku życia grający w pozostałych klasach rozgrywkowych. Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną na adres [email protected] do 10 grudnia. Udział w turnieju jest bezpłatny, a komplet niezbędnych dokumentów i regulamin są dostępne na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (kliknij, aby przejść).
W niedzielę turniej halowej piłki nożnej w Azotach. Do środy można zapisać drużynę
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje turniej halowej piłki nożnej amatorów. Rozgrywki odbędą się w niedzielę, 14 grudnia od godziny 14 w hali Azoty.
-
KK24
- 08.12.2025 18:29

Reklama




Napisz komentarz
Komentarze