sobota, 17 stycznia 2026 15:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niebezpiecznie pochylone drzewo przy Placu Wolności zostało usunięte

Zakończyły się prace związane z usunięciem niebezpiecznie pochylonego drzewa przy Placu Wolności w Kędzierzynie-Koźlu. Drzewo od dłuższego czasu budziło niepokój mieszkańców, ponieważ mocno przechylało się w stronę miejsc parkingowych i chodnika, stwarzając zagrożenie dla pieszych oraz kierowców.
Niebezpiecznie pochylone drzewo przy Placu Wolności zostało usunięte

Jeszcze przed rozpoczęciem prac gmina zabezpieczyła teren za pomocą pachołków, aby uniemożliwić parkowanie w pobliżu drzewa. Na pniu umieszczono również informację o planowanej wycince, wyznaczonej na okres od 2 do 5 grudnia. Obecnie miejsce jest już bezpieczne – pochylone drzewo zostało ścięte przez wyłonioną ekipę, która przeprowadziła prace bez zakłócania ruchu i przy zachowaniu wymaganych procedur.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Szczur portowy 04.12.2025 07:27
Zamiast opowieści o pochylonym drzewie,może napiszcie co tam nowego w sprawie odblokowania budowy portu w Koźlu?

OKKK 03.12.2025 15:23
Platfusy tylko zwężają ulice i wycinają drzewa.

Aktywiszcze 03.12.2025 12:15
Biedne drzewo też ma prawo do życia. To jest dyskryminacja i zbrodnia przeciw matce naturze. Betonoza postępuje. Ile jeszcze nieszczęść mamy znosić? Najpierw ustawa łańcuchowa teraz to. Już nie wiem jak przetrwamy. Jestem wstrząśnięta ludzką znieczulicą.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ