Uczestnicy spotkają się o godzinie 16.30 przy Zwalonym Moście przy Alei Jana Pawła II (za szkołą języków obcych Lang). To właśnie tam nastąpi zbiórka i przygotowanie do wspólnej przygody.
Spływ odbędzie się malowniczą trasą od syfonu kłodnickiego do przystani Szkwał. W planie jest także krótki wyścig dla chętnych osób, a całe wydarzenie zakończy się integracyjnym ogniskiem.
Koszt udziału to tylko 20 zł. Spływ został współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle. Zapisy dla mieszkańców osiedla Piastów-Powstańców Śląskich prowadzone są w formie SMS pod numerem telefonu 660 877 811.
Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma na celu nie tylko integrację lokalnej społeczności, ale także aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
Napisz komentarz
Komentarze