Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 4 lipca 2025 08:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie z przedstawicielami rad osiedli

Szefowie kędzierzyńsko-kozielskich osiedli w magistracie. Narada z udziałem władz miasta

Zawsze, gdy władze miasta spotykają się z radami osiedli, na pierwszy plan wysuwają się sprawy istotne dla mieszkańców. Tak było i tym razem. Podczas ostatniej narady rozmawiano przede wszystkim o Budżecie Obywatelskim, realizowanych inwestycjach oraz planowanych letnich wydarzeniach.
Szefowie kędzierzyńsko-kozielskich osiedli w magistracie. Narada z udziałem władz miasta

W notatkach prezydent Sabiny Nowosielskiej znalazły się również postulaty i sugestie zgłaszane przez przedstawicieli osiedli. Omówiono także aktywność Rad na przestrzeni ostatnich miesięcy, zarówno pod względem organizacji wydarzeń, jak i współpracy z mieszkańcami.

Tego typu cykliczne spotkania to okazja do wymiany doświadczeń, rozmowy o lokalnych sprawach oraz konsultacji projektów ważnych dla poszczególnych społeczności.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ