Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 20:29
Reklama
Reklama
Reklama

Utalentowana kędzierzynianka wydała debiutancki singiel. Posłuchajcie popowej ballady ali. "Schody"

28 czerwca ukazał się pierwszy singiel niezwykle kreatywnej wokalistki z Kędzierzyna-Koźla – ali., czyli Alicji Minch.
Utalentowana kędzierzynianka wydała debiutancki singiel. Posłuchajcie popowej ballady ali. "Schody"

Utwór “schody” opowiada o relacji, w której wszystko do siebie pasuje, ale – niestety – to nadal za mało. To historia o tym, kiedy strach przed zmianą wydaje się być silniejszy.

Ta popowa ballada bazuje na melancholijnym brzmieniu, które dopełniają zanurzone w tęsknocie frazy gitary elektrycznej. Piosenka powstała we współpracy z Józefem Rusinowskim (m.in. Kaliber 44, Jakub Żytecki, Urbański Orkiestra) oraz Kacprem Stolarczykiem (m.in. Daria Zawiałow, BIOS, Mrozu Unplugged, Męskie Granie Orkiestra 2024).

ali. (Alicja Minch) to pochodząca z Kędzierzyna-Koźla wokalistka, autorka tekstów oraz muzyki. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie. Poszukiwaczka autentyczności. Na co dzień pomaga innym odkrywać naturalność głosu. Blisko jedną trzecią życia spędziła w wodzie, trenując wyczynowo pływanie. Rytm tego sportu zdecydowanie wpłynął na jej odczuwanie muzyki. Po dzień dzisiejszy na najlepsze pomysły linii melodycznych wpada pod wodą.

Jej muzyka jest zbiorem doświadczeń i osobistych historii ubranych w melodie indie popu. Pisze i śpiewa prosto z serca. Zakochana w gitarowych brzmieniach Johna Mayera. Pisze i śpiewa prosto z serca. Debiutancki materiał tworzy we współpracy z Józefem Rusinowskim. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kędzierzynianka 10.07.2024 10:53
Pięknie Pięknie.Jestem pod ogromnym wrażeniem wokalu i całej aranżacji muzycznej.Brawo!

Marek 09.07.2024 20:43
🫶🏼

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ