Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 20:46
Reklama
Reklama
Reklama

Inwestycja w kozielskim porcie wciąż zablokowana i nie wiadomo, co dalej. Będą rozmowy z udziałem władz miasta w Warszawie. WIDEO

Mimo zmiany władzy w kraju nad rozpoczętą kilka lat temu inwestycją wciąż wisi znak zapytania. Tomasz Siemoniak, minister spraw wewnętrznych i koordynator służb specjalnych, który w sobotę przebywał w Kędzierzynie-Koźlu, w żaden sposób nie chciał przesądzać, jak zakończy się cała sprawa. Nie ukrywa zarazem, że sprawa jest trudna. Planowane jest spotkanie z udziałem władz naszego miasta w Warszawie.
Inwestycja w kozielskim porcie wciąż zablokowana i nie wiadomo, co dalej. Będą rozmowy z udziałem władz miasta w Warszawie. WIDEO

Materiał wideo:

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
z K-K 16.07.2024 22:08
Tak pyskowa;p na PiS, a sami nic nie potrafią. No i jeszcze ten Siemoniak, jak Czereśniak.

mieszkaniec kłodnicy 09.07.2024 07:26
Chyba , że port zostanie pogłębiony .Wtedy będzie można w końcu uruchomić kanał Gliwicki , a raczej kanał martwy . ( jako odstojnik ). Nikt nie ruszy portu przy takim stanie w/w. kanału , i nie pomogą miliardy wpompowane w śluzy ( ogrodzone jak prywatne folwarki ) Teraz za trucie kanału nawet już nikt małym paluszkiem nie grozi .smutne ....o ścieżkach rowerowych i pieszych wzdłuż kanału można zapomnieć na kilkadziesiąt lat ...

Zenon 10.07.2024 20:40
I co będzie się wozić Kanałem Gliwickim? Polskie samochody elektryczne marki Izera? Widziałeś, co jest na początku Kanału Gliwickiego w Łabędach? Kolejowy terminal kontenerowy. Bajdurzenie, jak trzydzieści lat temu o rafinerii w KK pod nazwą Kompleks Południe. Trza myśleć a nie tylko słuchać głupot.

podatnik zaplaci 08.07.2024 23:07
A co na to KK Terminale, należy się firmie odszkodowanie za trzy lata zablokowanej inwestycji?

swój 07.07.2024 11:40
Czy ktoś w jednej z ostatnich kampanii wyborczych nie obiecał że temat załatwi od ręki ?

Adam co z "CH" nie gadam 05.07.2024 14:59
Cytat - Planowane jest spotkanie z udziałem władz naszego miasta w Warszawie. Chyba w TVN-ie gdzie lansowała się p. Nowosielska.

Obserwator 04.07.2024 12:22
Czekamy, czekamy, czekamy i baju, baju, baju obywatelskie.

Alina 03.07.2024 18:58
Teraz już nie ma na kogo zwalić. To może jednak ten PIS nie był taki zły. PS. Reparacje!!!!

wow 07.07.2024 22:17
Nasze reparacje skonsumował zsrr, ja zapewne wiesz Alyna. Więc nie odgrzewaj tego schabowego, bo już jest zeżarty.

Nirvana 03.07.2024 12:07
Wyremontowano śluzy za kilkaset milionów zł.i co dalej partyjni dydydenci?Tak Polska klasa polityczna marnuje pieniądze z Naszych podatków!Ale Podnosić podatki Polakom to robią beż refleksyjnie,gdyż nie ma pieniędzy w budżecie państwa na fanaberie polityków.Qvadis Polonia???

Aonawiecznieszczerzyzeby 03.07.2024 10:31
A ona wiecznie szczerzy zęby.

wow 10.07.2024 16:43
A Ty co? Szczerbaty, że zazdrościsz?

ewd 03.07.2024 09:36
pełoepełopełopeło

Szczur portowy 03.07.2024 09:04
Panie Redaktorze Stepien ,dziekuje ze pan przypomina o problemie w Porcie Kozle, wszyscy liczyli na fakt ze po zmianie wladzy inwestycja ruszy " z kopyta" a wyglada ze jest jeszcze gorzej I lepiej nie bedzie!?

Karolina 03.07.2024 09:04
Sprawa jest trudna przez opóźnionych psychicznie polityków,nieważne czy PIS czy PO którzy mają problemy z podejmowaniem decyzji,tylko ględzić potrafią.

Szatan Serduszko 03.07.2024 06:26
Trzeba w końcu PIS od władzy odsunąć

Jeju 02.07.2024 23:06
Niemiec zakazał i nikt nie fiknie.

Wańka 03.07.2024 13:52
Jeju 02.07.2024 23:06
Niemiec zakazał i nikt nie fiknie.
Jak prześledzisz artykuły to dojdziesz do Moskwy... Niemiec by chciał ale ścierają się z innymi interesami, taki jest podział Europy.