Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 lipca 2024 17:07
Reklama
Reklama
Reklama

Sukces młodych wokalistów z Kędzierzyna-Koźla. Zwyciężyli na prestiżowym festiwalu artystycznym

Konin zdobyty drugi raz z rzędu! Nasi utalentowani wokaliści po raz kolejny przywożą główne nagrody z największego i najstarszego festiwalu dziecięcego w Europie. „Złoty Aplauz” wyśpiewał debiutujący na wielkiej scenie zespół „Vivo”, a Nela Kowalczyk może radować się z przyznanego „Aplauzu Uśmiechu”.
Sukces młodych wokalistów z Kędzierzyna-Koźla. Zwyciężyli na prestiżowym festiwalu artystycznym

W 44. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2024 wystartowało 2,5 tysiąca młodych artystów z ośmiu krajów. Nawet tak olbrzymia konkurencja nie spowodowała tremy u naszych reprezentantów, którzy na co dzień rozwijają swoje umiejętności w sekcjach działających przy Miejskim Ośrodku Kultury. W niezwykle silnie obsadzonej kategorii - zespoły muzyczne 13-16 lat - podopieczni Justyny Sikory i Hanny Posid zajęli pierwsze miejsce oczarowując publiczność i jury niezwykle energetyczną piosenką osadzoną w folkowych klimatach. Szczególnie dumni możemy być również z naszej najmłodszej piosenkarki. W kategorii do 8 lat nagrodzonych zostało zaledwie pięciu na 109 uczestników, w tym Nela Kowalczyk z Kędzierzyna-Koźla.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tereska 16.06.2024 18:09
Zgadzam się z Oburzoną. Po co malować dziewczynki?

Oburzona 15.06.2024 12:43
Gratulacje dla dla młodych artystów. Ciekawi tylko dlaczego i po co malować tak młode dziewczynki, które z natury są piękne. Dlaczego w naszym kraju z młodych artystek robi się malowane lalki? Przeciez to talent jest ważny a tego naszym artystkom nie brakuje.

LLL 17.06.2024 09:33
Żeby jak lalki, ale robi się z dziewczynek i dziewcząt lolitki...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ