Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 13 czerwca 2024 09:24
Reklama
Reklama

Wspaniały Festyn Szkolny Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6: Radość, Zabawa i Wspólnota

W miniony piątek Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 tętniła życiem i radością, a to wszystko za sprawą corocznego festynu szkolnego. Pogoda dopisała, a licznie zgromadzeni uczniowie, rodzice i mieszkańcy lokalnej społeczności mogli cieszyć się bogatym programem atrakcji.
Wspaniały Festyn Szkolny Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6: Radość, Zabawa i Wspólnota

Występy dzieci: Talent i Entuzjazm

Jednym z najważniejszych punktów programu były występy artystyczne uczniów szkoły. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dziedzinach od tańca do śpiewu. Publiczność nagradzała każdy występ gromkimi brawami, a na twarzach dzieci widać było ogromną radość i dumę. Te chwile na pewno pozostaną w pamięci uczestników na długo.

Pokaz cyrkowy: Magia i Akrobacje

Kolejną atrakcją, która przyciągnęła tłumy, był pokaz cyrkowy grupy cyrkowej działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Akrobatki zaprezentowały spektakularne widowisko pełne magii. Szczególnie dzieci były zachwycone niesamowitymi sztuczkami, a ich śmiech rozbrzmiewał na całym terenie festynu. Występ cyrkowy dodał festynowi niezwykłego uroku i jeszcze bardziej uświetnił to wyjątkowe wydarzenie.

Runmageddon: Wyzwanie dla Najodważniejszych

Dla tych, którzy lubią wyzwania i aktywność fizyczną, zorganizowany został runmageddon – ekstremalny bieg z przeszkodami, przy udziale Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Uczestnicy musieli pokonać różnorodne przeszkody wymagające precyzji i koordynacji. Zawodnicy wykazali się nie tylko siłą i wytrzymałością, ale także duchem współpracy, pomagając sobie nawzajem w pokonywaniu trudności. Było to nie tylko sportowe wyzwanie, ale również świetna zabawa i integracja.

Występ zespołu Spin: Muzyka, która Porwała Tłumy

Wieczorem scena należała do zespołu tańca nowoczesnego Spin, który swoim energetycznymi występami porwał publiczność do zabawy. Występy 6 grup wiekowych były doskonałym zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji i emocji.

Oprócz głównych punktów programu, na festynie nie zabrakło licznych dodatkowych atrakcji tj. pokazów Straży Pożarnej, Służb Więziennych i  Policji.  Dzieci mogły korzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy, a także licznych gier i zabaw przygotowanych przez nauczycieli i rodziców. Dla wszystkich uczestników dostępne były także stoiska z pysznym jedzeniem. Od tradycyjnych kiełbasek z grilla, przez domowe ciasta, po świeżo przygotowaną lemoniadę – każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Festyn szkolny okazał się ogromnym sukcesem. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców, udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które połączyło całą społeczność szkolną i lokalną. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji tego wspaniałego święta, które na stałe wpisało się w kalendarz naszej szkoły. 

Red. Agnieszka Kamusella Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karolina 11.06.2024 07:38
Festyn był bardzo fajny.Jednak na codzień mieszkańcy bloku obok boiska cierpią katusze.Dzieci piszczą,kwiczą i wyją,całymi godzinami.Opiekunowie,nauczyciele nie zwracają im uwagi,wychowanie bezstresowe jest stosowane czyli hulaj dusza,piekła nie ma.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ