Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 19:03
Reklama
Reklama
Reklama

Będzie rockowo i nieco teatralnie. W sobotę koncert zespołu No Longer Music na kozielskiej wyspie

Czegoś takiego u nas jeszcze nie było, post grunge, psycho-punk, psycho-theatre w wykonaniu zespołu No Longer Music z międzynarodowym składem. Koncert zespołu już w najbliższą sobotę, 8 czerwca na kozielskiej wyspie. Wstęp wolny.
Będzie rockowo i nieco teatralnie. W sobotę koncert zespołu No Longer Music na kozielskiej wyspie

Zespół No Longer Music (NLM) został założony w 1985 roku w Amsterdamie przez Davida Pierca. Dzisiaj NLM tworzą międzynarodowi rock`owi artyści. No Longer Music od początku swojego istnienia wyróżnia się na tle innych formacji muzycznych. Powstały w latach 80., zespół ten łączy muzykę rockową z elementami teatralnymi, tworząc niezapomniane widowiska sceniczne. Jednak to, co naprawdę odróżnia NLM od innych zespołów, to ich misja – głoszenie Ewangelii poprzez sztukę.

No Longer Music gra szeroko pojęty rock, ale ich brzmienie jest trudne do jednoznacznego zaklasyfikowania. W swojej muzyce często sięgają po elementy punk rocka, industrialu czy elektroniki, tworząc unikalne, energetyczne kompozycje. Jednak to nie tylko muzyka przyciąga uwagę ich widowni, ale również zaskakujące przedstawienia teatralne, które zawierają silne przesłanie duchowe.

Każdy koncert NLM to nie tylko muzyka, ale także teatralne sceny, które odzwierciedlają walkę dobra ze złem, nadzieję, odkupienie i miłość Boga. Występy te są pełne symboliki, często szokujące, ale zawsze głęboko refleksyjne, zmuszające widza do zastanowienia się nad własnym życiem i wiarą.

Koncert zespołu No Longer Music odbedzie się 8 czerwca o godzinie 19.00 na kiezielskiej wyspie, wydarzenie organizuje Kościół Zielonoświątkowy "Betezda" w Kędzierzynie-Koźlu. Wstęp wolny.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Daro lew 08.06.2024 07:10
Dlaczego tej patologii nie pilnuje policja… później znowu się coś stanie i będą szukać winnych

Prawda 06.06.2024 23:26
Jak to jest władza jakakolwiek z jednej strony przeciwdziała alkoholizmowi a z drugiej strony jako właściciel na wyspie sprzedaje owe używki ? Młodzi gniewni po paru z pianką zaczynają drzeć się, niszczyć mienie... Poza tym po 22-ej jest chyba cisza nocna a więc dlaczego ma być jakieś rykowisko i nie da się spać ? Gdzie jest policja i straż miejska by utrzymać bezpieczeństwo w trakcie przemieszczania się imprezowiczów pod wpływem ? Dlaczego się na to pozwala ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ