Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 15:24
Reklama
Reklama

Zgarnęła najwyższe trofeum Międzynarodowego Festiwalu "Dolnośląska Nutka". Kolejny sukces Antoniny Miraszewskiej

Młodziutka wokalistka z Kędzierzyna-Koźla Antonina Miraszewska po raz kolejny została doceniona za swój niezwykły wokal. Zdobyła nagrodę Grand Prix w VII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Dolnośląska Nutka" w Bielawie.
Zgarnęła najwyższe trofeum Międzynarodowego Festiwalu "Dolnośląska Nutka". Kolejny sukces Antoniny Miraszewskiej

Niedawno Tosia zabłysnęła w programie The Voice of Kids, lecz nie zachwyciła na tyle jurorów, by obrócili fotele i dali szanse na dalszą rywalizacje w programie. Dziewczynka mimo to zyskała wielu fanów, którzy nie ukrywali rozczarowania taką decyzją. Na portalu Iteria.pl pojawił się artykuł poruszający absurd decyzji jury, wielu internautów nie ukrywało swojego oburzenia i upust swoich emocji dawali w komentarzach.  

Ta sytuacja nie podcięła jej skrzydeł  i spróbowała swoich sił podczas VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Dolnośląska Nutka. Najważniejsze trofeum trafiło w ręce Antoniny Miraszewskiej z Kędzierzyna-Koźla za zaśpiewanie utworu "Piosenka o okularnikach " Agnieszki Osieckiej.

- W Międzynarodowym Festiwalu Dolnośląska Nutka w Bielawie bierzemy udział od kilku lat. Pierwszy etap online i około 200 zgłoszeń, do kolejnego etapu i przesłuchań na żywo zakwalifikowano 150 uczestników w 5 kategoriach wiekowych. Na tym festiwalu Antonina 2 lata temu zajęła drugie miejsce, rok temu pierwsze, a teraz Grand Prix. W tym roku ze względu na wiek przeszła do kat 14-16lat więc była jedną z najmłodszych i musiała konkurować ze starszymi wokalistami.  Oczywiście tego sukcesu nie byłoby, gdyby nie Instruktor wokalny Hanna Posid, która dobiera repertuar do jazzowych predyspozycji Antoniny, sięgając po starsze piosenki w nowych aranżacjach - mówi Katarzyna Miraszewska, mama Antoniny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karolina 30.04.2024 09:47
Bardzo zdolna i ładna dziewczyna. Tylko pogratulować sukcesow i życzyć dalszych.

Tadeusz 30.04.2024 09:40
Brawo. Gratulacje, niech się teraz wielcy jurorzy z voice kids zaczerwienią z zażenowania i wstydu że się nie poznali na prawdziwym talencie

Tomek 29.04.2024 22:14
Widocznie musi jeszcze poćwiczyć śpiewanie jak nie dostała się do VoK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ