Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 15:09
Reklama
Reklama

Poszukiwania z ziemi, wody i powietrza. Mundurowi wciąż szukają zaginionej kobiety

Z ziemi, wody i powietrza trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Kędzierzyna-Koźla. Służby ratunkowe już drugi dzień prowadzą działania.
Poszukiwania z ziemi, wody i powietrza. Mundurowi wciąż szukają zaginionej kobiety

Przez cały czwartek funkcjonariusze policji oraz strażacy zawodowi i ochotnicy prowadzili poszukiwania zaginionej 48-latki. Sprawdzono akwen Dębowa, rzekę Odrę, rejon Koźla i Rogów oraz pobliskie parki, lasy i pustostany. W godzinach wieczornych został uruchomiony specjalistyczny dron z kamerą na podczerwień. Dziś służby kontynuują działania. Poszukiwania odbywają się na Dębowej i Odrze. Do Kędzierzyna-Koźla został skierowany specjalistyczny sonar z powiatu nyskiego.

Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla 11 kwietnia w godzinach porannych wyszła z miejsca zamieszkania (Osiedle Zachód) i do chwili obecnej nie powróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak wynika z ustaleń policjantów kobietę ostatni raz widziano na ul. Kochanowskiego w Kędzierzynie-Koźlu. W związku z tym zwracamy się z prośbą do kierowców, którzy posiadają w swoim pojeździe wideorejestrator i poruszali się ulicą Kochanowskiego w dniu 11 kwietnia br. w godz. 7-11:00 o kontakt z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami.

Rysopis zaginionej: wzrost ok.170 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, krótkie ciemne włosy. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej komendy pod nr tel. 47 863 42 03 lub 112.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ