Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:53
Reklama
Reklama
Reklama

Zatańczą do ItaloDisco w hali Śródmieście. Paolo Marincolo przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla

Młodzieżowa Rada Miasta porywa do tańca. MRM wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje lekcje z udziałem znanego włoskiego choreografa. Zajęcia poprowadzi popularny w mediach społecznościowych Paolo Marincolo.
Zatańczą do ItaloDisco w hali Śródmieście. Paolo Marincolo przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla

Gość specjalny wydarzenia największą rozpoznawalność zdobył swoim układem do piosenki ItaloDisco. Jego konto na Tik Toku obserwuje ponad milion osób.

Okazja do spróbowania swoich sił na parkiecie pojawi się 6 kwietnia w hali sportowej „Śródmieście”. Start o godzinie 19:00. Bilety w symbolicznej cenie 10 złotych są już do zdobycia w kasach kin „Chemik” oraz „Twierdza”. Podczas spotkania Paolo wraz z towarzyszącymi mu tancerkami zaprezentuje kilka swoich najpopularniejszych choreografii. Pojawi się również okazja do zadania mu pytania, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 26.03.2024 19:20
Ojej ItaloDisco - muzyka mej młodości, wyrywało się te niewiasty, teraz też nie trzeba płacić bo w Brukseli europosłom same się klejo...

felek 26.03.2024 12:18
prezydęcina dorzuciła na kulturę w przeddzień wyborów, chyba szykuje się nowa kadęcja gratuluję wyborcom tej opcji

wow 27.03.2024 08:11
A my tobie, feluś, gratulujemy wiedzy z pisowni polskiej. Tak trzymaj, a szybko będzie można cię wysupłać spośród innych piszących. Nawet gdybyś nicka zmienił.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ