Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już 9 marca święto tańca w Kędzierzynie-Koźlu. Iwona Pavlović zaprasza na ogólnopolski turniej do Hotelu Hugo

Tancerze z całej Polski zjadą do Kędzierzyna-Koźla, by zaprezentować swoje umiejętności. W sobotę, 9 marca w sali balowej Hotelu Hugo odbędzie się turniej "Roztańczeni na wiosnę". Gościem specjalnym będzie Iwona Pavlović, która wraz z Arkadiuszem Deierlingiem poprowadzi imprezę.
Już 9 marca święto tańca w Kędzierzynie-Koźlu. Iwona Pavlović zaprasza na ogólnopolski turniej do Hotelu Hugo

 - Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić mieszkańców miasta, w szczególności najmłodszych wraz z rodzicami, by w godzinach dopołudniowych kibicowali młodym zawodnikom tego turnieju - wstęp dla dzieci jest bezpłatny, a dla dorosłych opata wynosi 20 zł. Największą chyba atrakcją będzie możliwość poznania Czarnej Mamby na żywo, zrobić sobie z nią zdjęcie, zdobyć autograf, no i oczywiście pooglądać tancerzy - mówi Aleksandra Krawczyk, dyrektor turnieju i organizator.

Wydarzenie organizuje Szkoła Tańca Mistral Tarnowskie Góry Aleksandry Krawczyk, patronatem honorowym imprezę objęła prezydent miasta Sabina Nowosielska, a sponsorami turnieju są Hotel Hugo i firma Adamietz Sp. z o. o.

 - Natomiast w godzinach popołudniowych i wieczornych rywalizacja tancerzy w kategorii senior - od 30. roku życia, do nawet pow. 60. roku - zarówno w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w ramach Ligi Seniorów Polskiego Towarzystwa Tanecznego - dodaje konferansjer turnieju, Arek Deierling. 

Bilety do kupienia w dniu imprezy na miejscu, części, które Iwona i Arek poprowadzą wspólnie odbywają się o godzinie 9:30 i 13:00, natomiast od 16:00 rywalizacja seniorów. - Już teraz na listach startowych mamy tancerzy z Wrocławia i Kołobrzegu, a to dopiero początek zgłoszeń - podsumowuje Aleksandra Krawczyk.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ