Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 09:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Darmowe badania, konsultacje z medykami i rozmowy o zdrowiu. W czwartek Klub Pacjenta w "Chemiku". Wstęp wolny!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Regionalnego Klubu Pacjenta, które odbędzie się w czwartek, 22 lutego, w Domu Kultury „Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu (al. Jana Pawła II 27). Spotkanie jest organizowane pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Prezydent Sabiny Nowosielskiej oraz Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Pawła Masełki i potrwa od 10:00 do 14:00.
Darmowe badania, konsultacje z medykami i rozmowy o zdrowiu. W czwartek Klub Pacjenta w "Chemiku". Wstęp wolny!

We wrześniu zeszłego roku Fundacja "Z sercem do Pacjenta" zorganizowała w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym Centralny Klub Pacjenta, który zgromadził dwie tysiące uczestników. Sukces tego wydarzenia pokazał ogromne zainteresowanie edukacją zdrowotną w takiej formie, co zainspirowało Fundację do organizacji regionalnych edycji spotkań. Pierwsze z cyklu Regionalnych Klubów Pacjenta miało miejsce w Pile, gdzie wzięło udział niemal 300 osób.

Już 22 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu! Wstęp jest wolny.

W programie Klubu Pacjenta (bezpłatne spotkanie dla mieszkańców, w godzinach 10:00-14:00) zaplanowano liczne wykłady, rozmowy z ekspertami (kardiolog, dietetyk, psycholog, przeglądy lekowe) oraz badania, takie jak: EKG osobiste, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, badania przesiewowe migotania przedsionków i innych zaburzeń rytmu serca.

Partnerem wydarzenia jest wielospecjalistyczny szpital powiatowy w Kędzierzynie-Koźlu, który przygotował interesującą ofertę badań dla mieszkańców. Ponadto będą odbywały się prelekcje specjalistów oraz darmowe konsultacje z lekarzami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Warto być z nami!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zgred 22.02.2024 15:32
czemu w domu kultury w Koźlu tego nie zrobią ? Tylko wszystko w ten Kędzierzyn....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ