Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 21:56
Reklama
Reklama
Reklama

Dzieciaki poczuły chemię do nauki. Pełne niespodzianek warsztaty dla przedszkolaków w Zespole Szkół nr 3 w Sławięcicach

Zrobić doświadczenia chemiczne, nauczyć się robić niemal profesjonalne zdjęcia, a do tego przez chwilę być uczniem klasy mundurowej i to wszystko w jeden dzień mając zaledwie kilka lat? Tak, było to możliwe dzięki innowacyjnym warsztatom dla przedszkolaków w Zespole Szkół nr 3 w Sławięcicach.
Dzieciaki poczuły chemię do nauki. Pełne niespodzianek warsztaty dla przedszkolaków w Zespole Szkół nr 3 w Sławięcicach

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja zorganizowali innowacyjne warsztaty dla przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przeprowadzali pod czujnym okiem nauczycieli, starszych kolegów i koleżanek eksperymenty chemiczne. Dla przedszkolaków były to bardzo interesujące zajęcia, bo mogli na własne oczy zobaczyć, co dzieję się, gdy zmiesza się ze sobą kilka ważnych składników. To tylko jedne z wielu atrakcji jakie szkoła dla nich przygotowała. Zajęcia z chemii prowadziła Irma Kubica-Gabrysch, fotografii Marta Głabuś-Kupka, a do świata służb mundurowych zabrał ich pułkownik Maciej Kopeć. 

- Zaciekawienie małych milusińskich naukami ścisłymi w tym przypadku chemią, to klucz do zrozumienia i pokochania tej nauki. Przedszkolaki brały również udział w warsztatach fotograficznych i mundurowych. Mamy nadzieję, że wielu z nich będzie robiło przepiękne i profesjonalne zdjęcia oraz zasili w przyszłości szeregi służb mundurowych. Dla nas, nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja, było to niezapomniane doświadczenie w pracy zawodowej - mówi Irma Kubica-Gabrysch, nauczyciel Zespołu Szkół nr 3.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jacek 22.02.2024 21:44
W końcu artykuł o dzieciach. Szkoda że tyle dzieci to jedynaki. Szkoda że kobiety dały się przekonać że kariera jest ważniejsza niż rodzina. Że nie ma nic ważniejszego i że nigdy nie będzie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ