Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 14:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzięki nim rozwija się miasto i region. Kozły Biznesu 2023 przyznane. Relacja z uroczystej gali. WIDEO

Znamy laureatów tegorocznych nagród „Kozły Biznesu". Do grona zacnych wyróżnionych dołączyły kolejne osobowości, firmy i instytucje wspierające rozwój gospodarczy miasta, regionu i powiatu.
Dzięki nim rozwija się miasto i region. Kozły Biznesu 2023 przyznane. Relacja z uroczystej gali. WIDEO

Statuetki wręczono podczas Balu Biznesu zorganizowanego przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. 


Lista nagrodzonych:

Laureaci Konkursu „Kozły Biznesu 2023”

FIRMA ROKU 2023  
1. SILEKOL Sp. z o.o. 
za 25 letni konsekwentny rozwój, oparty na wykorzystaniu doświadczenia zaangażowanej kadry i pracy nowoczesnych instalacji produkcyjnych, kompleksowe podejście do potrzeb klientów, w tym wsparcie technologiczne i rozwojowe oparte na wykorzystaniu potencjału własnego Centrum Badawczo-Aplikacyjnego, za działalność opartą o zrównoważony rozwój w poszanowaniu środowiska, dbałości o bezpieczeństwo. Za markę dobrego pracodawcy i partnera społecznego.
2. CEWE Polska.
za konsekwentny rozwój biznesowy, rozbudowę infrastruktury i kolejną znaczącą inwestycję w postaci budowy nowej hali produkcyjnej, konsekwentne poszerzanie portfolio realizowanych projektów, zbudowanie szczególnej wartości polskiego oddziału Firmy i rolę dobrego pracodawcy oraz partnera społecznego.
3. Przedsiębiorstwo Doradztwa Podatkowego i Ekonomicznego „Arkadia”. 
za całokształt profesjonalnej działalności w obszarze rachunkowości, zbudowanie kapitału odpowiedzialności i wiedzy ekonomicznej, za wieloletnie towarzyszenie firmom Miasta, Powiatu i Regionu w rozwoju i dbałość o bezpieczeństwo ich rozliczeń finansowych oraz podatkowych.

INWESTYCJA ROKU 2023 
1. EMKA S.A.
za decyzję o ulokowaniu ważnej środowiskowo działalności w Kędzierzynie-Koźlu, profesjonalną realizację inwestycji budowy instalacji do przetwarzania odpadów medycznych na terenie Pola Południowego, odpowiedzialność społeczną podczas prowadzonego procesu oraz dialog z mieszkańcami i wspieranie istotnych społecznie projektów, a także niesamowitą pozytywną energię w poszukiwaniu synergii biznesowych i budowaniu relacji.
2. Hotel HUGO Business & Spa.
za całokształt profesjonalnej współpracy z biznesem oraz klientami indywidualnymi, za rozwój i inwestycję w budowę i odrestaurowanie nowego skrzydła , w tym sali okolicznościowej, na której właśnie jesteśmy, z odrębną infrastrukturą gastronomiczno-hotelową o łącznej powierzchni ponad 1000 m2.
3. Transport Ciężarowy Zygfryd Michalec.
za rozwój biznesowy w branży logistycznej, dbałość o najwyższe standardy i bezpieczeństwo transportowe w poszanowaniu środowiska oraz rozbudowę bazy usług i infrastruktury.

OSOBOWOŚĆ ROKU 2023
1. Pan Rafał Olejnik- który swoją renomowaną markę zawodową połączył z rozmachem biznesowym i odpowiedzialnością społeczną,  lidera biznesu, mentora i trenera dla przyszłych i obecnych specjalistów lekarzy oraz wieloletniego ambasadora i koordynatora międzynarodowej kampanii społecznej Movember na rzecz profilaktyki przeciwnowotworowej mężczyzn, a od zeszłego roku konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie urologii.
2. Pani Dominika Gałka- która poza zawodowym zarządzaniem liczbami, z otwartym sercem i terapeutycznym podejściem wspiera rozwój dzieci i kreuje oraz realizuje projekty wspierające procesy wychowawcze i codzienny trud rodziców, pomagając najmłodszym oswajać się z trudnymi tematami otaczającego nas świata. Pisząc bajki, prowadząc warsztaty - wspiera dziecięce umiejętności rozumienia wielu niełatwych czasami spraw, akceptowania reguł, którymi rządzi się życie, rozumienia emocji i patrzenia na świat z otwartością, która w przyszłości pozwoli im na dobry rozwój, zbudowanie odporności psychicznej i spełniania się w dobrym i szczęśliwym życiu.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA ROKU 2023
1. Klub HDK Polskiego Czerwonego Krzyża „Kropelka Krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle.
za konsekwentne uświadamianie możliwości ratowania ludzkiego życia za cykliczne zbiórki krwi i wspieranie kampanii społecznych na rzecz rejestracji w bazach komórek macierzystych i dawstwa narządów.
2. Stowarzyszenie Troopers of Highways MC Poland.
za rozpoznawalne akcje charytatywne, w tym 14 letnią historię organizacji zbiórek krwi oraz akcji Motomikołaje.

NAGRODA MEDIÓW 2023
1. EMKA S.A. 
za otwartość komunikacyjną, stały dialog ze społeczeństwem i odpowiedzialność społeczną.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gość 16.02.2024 16:26
To jest żart miasto się rozwija w jaką stronę dziura na dziurze,a tak z innej beczki nasza "kochana"straż miejska to powinna być zlikwidowana na nic nie reagują można do nich zgłaszać różne sytuacje a oni nas mają w nosie ważne że kasę dostają za nierobienie niczego a co do naszej pani prezydent to naprawdę szkoda słów położyła miasto na łopatki miasto możliwości i się rozwija takich bredni to nie da się czytać słuchać.

Piwonia 09.02.2024 19:32
Jeżeli miernikiem rozwoju jest coroczny przyrost ilości dziur w drogach, to rzeczywiście mamy postęp.

Zocha 05.02.2024 15:05
Miasto (nie)możliwośći xD

Edward 05.02.2024 08:06
Michalec????? Ile płaci podatków do miasta za swoje nie wiem ile ale ok 100 pojazdow????? Ile smrodu spalin musimy wdychać kazdej niedzieli jak wyjezdzają w trasy ile pylu z jego placu wdychamy????.?? Wezcie przestancie.

Robert 11.02.2024 17:46
Żenada

I sekretarz KC PZPR 04.02.2024 19:01
Tak wyglądają barany biznesu. K-K się zwija a nie odwrotnie przestańcie mydlić ludziom oczy. Wystarczy popatrzeć na puste witryny i lokale po sklepach. Brak nowy atrakcyjnych miejsc pracy. Brak mieszkań. Pani Nowosielska obie kadencje przebimbała i tylko dobre wrażenie robiła do obiektywów. Ale dobrze że już poleci ze stołka - czas najwyższy.

qwerty 04.02.2024 17:51
Miasto się rozwija? Chyba coś przegapiłem

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ