Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 11:53
Reklama
Reklama
Reklama

Były cekiny, były korale i oczywiście mnóstwo radości. Tak karnawałowo integrowali się seniorzy z naszego miasta

Seniorzy z Domów Dziennego Pobytu w naszym mieście w tanecznym kroku wkroczyli w karnawał. Jedni świętowali w murach Domów Dziennego Pobytu w fantazyjnych strojach karnawałowych, inni w klimacie retro integrowali się w lokalu gastronomicznym z ośrodkami wsparcia spoza Kędzierzyna-Koźla.
Były cekiny, były korale i oczywiście mnóstwo radości. Tak karnawałowo integrowali się seniorzy z naszego miasta

W restauracji "Sobieski" Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu zorganizowali imprezę karnawałową w stylu lat 20. i 30. i przenieśli się w czas, kiedy królował jazz. Do wspólnej zabawy zaprosili swoich przyjaciół z Domu Dziennego Pobytu "Jarzębina" i "Stokrotka" w Zdzieszowicach. 

- Nasi seniorzy chcą i potrzebują wyjścia poza ośrodki wsparcia. Tak więc impreza w lokalu jest dla nich bardzo ważna. Sami wymyślili temat przewodni imprezy, czyli lata 20. i 30. Po raz kolejny pokazali, że potrafią i chcą się bawić.  Takie wyjścia dają im poczucie uczestniczenia w życiu miasta inaczej niż tylko poprzez ośrodki wsparcia - mówi Damian Jodełka, kierownik Domu Dziennego Pobytu "Magnolia".

Karnawał świętowali również domownicy Domu Dziennego Pobytu nr 5 "Nasz Dom" i zorganizowali w placówce bal. Seniorzy udowodnili, że nie tylko potrafią się bawić, ale i wymyślić oryginalne przebrania. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pań Tomasz 03.02.2024 02:41
Dobrze że miasto dba o seniorów. Dlaczego zapomina o tych którzy pracują na ich emerytury. Dni Miasta masakra,bo wszyscy któzchcieli być na fajnej imprezie butli na dniach miasta w innym mieście. W mieście brak czego kolwiek by zainteresować młodzież,a o tym żeby wyjść gdzie kolwiek wieczorem,trzeba również pojechać gdzie indziej,bo w K-K o godz 21ej niema możliwości zjeść kolacji(kuchnie w restauracjach max 21:00 i po tej godz nie zamówsz posiłku) imprezy nie nagłośnione odpowiednio. A jak jest MOPS party w parku to niema po co iść bo patologia. Ale seniorów się gości bo to suweren,zmienimy prezydenta to może się coś ruszy.

wow 03.02.2024 13:58
Pańu Tomaszu. A tak dokładniej o co tobie chodzi, oprócz stęków i narzekań?

qwerty 06.02.2024 22:01
Pań Tomasz ma ciężkie życie, jest głodny - więc i zły, a przede wszystkim niekorzystna sytuacja życiowa utrudnia mu dostęp do słownika...

Zgred 02.02.2024 20:51
Tak wywijały że koczyki pewnie pogubiły.....

cv 02.02.2024 16:55
Czy to są te ryczące czterdziestki o których marynarze śpiewają?

Geriatrogedon w mieście możliwości 02.02.2024 06:19
Tak się bawi twardy elektorat sabci n. Były już fajerwerki z chemikali na portowej to teraz zabawa wyborców.

qwerty 01.02.2024 17:57
Pozdrawiam naczelnego cenzora potncjalny spam pewnie dotyczył śmierci przepraszam

cv 03.02.2024 13:28
Dołączam się do pozdrowień.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ