Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 marca 2024 08:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wypadek na drodze ze Sławięcic do Zalesia Śląskiego. Osobówka uderzyła w betonowy przepust. ZDJĘCIA

Do groźnie wyglądającego wypadku samochodu osobowego doszło dziś, po godzinie 8 na drodze między Zalesiem Śląskim a Sławięcicami. Kierujący z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, a auto wbiło się w betonowy przepust. Aby uwolnić zakleszczonego w pojeździe mężczyznę konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego.
Foto: OSP Zalesie Śląskie
Foto: OSP Zalesie Śląskie

30 stycznia 2024 r., o godz. 8:05, służby ratunkowe skierowano na ulicę Sławięcicką (droga wojewódzka nr 426) w Zalesiu Śląskim, gdzie według zgłoszenia doszło do wypadu drogowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przepust betonowy, a w pojeździe znajdywała się jedna osoba ranna i uwięziona, do której uwolnienia konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Zalesie Śląskie, zastęp z JRG w Strzelcach Opolskich oraz ZRM.

- Przed przybyciem na miejsc służb ratunkowych pierwszej pomocy udzielili prezes PKS w Strzelcach Opolskich oraz druh z OSP Kadłub i jednocześnie funkcjonariusz Jednostki Ratowniczno-Gaśniczej nr 1, Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu. Obu tym panom dziękujemy za odpowiednie zareagowanie, podjęcie odpowiednich czynności oraz już na samym początku przekazanie nam niezbędnych informacji. Dziękujemy! - napisali strażacy z OSP Zalesie Śląskie.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ładny dzień to sruuuu 30.01.2024 14:16
a gdyby tam moja baba z trójka swoich dzieci w szejczento od Staszka na drodze spotkała tego pokrzywdzonego? Tak się jeźźźźźźdiiiiiiiii bum tralala. Tylko nikomu nie zależny na bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zwłaszcza milicji. Tej z granatnikiem i tej z serduszkiem Owsiaka naklejonym na mundur. Jest jak jest. Kości z tytanu skóra z kevlaru. mózgu nie ma. Kar też.

polo 03.02.2024 13:31
Celny wpis. Z jajem i z humorem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ