Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 29 lutego 2024 12:56
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpłatne warsztaty rzeźbiarsko-ceramiczne dla dzieci i ich opiekunów. Ruszył nabór na zajęcia

Rozwijają, bawią i uczą. Ruszyły zapisy na dodatkowe warsztaty rzeźbiarsko-ceramiczne, realizowane w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu”. Do wspólnej zabawy zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.
Bezpłatne warsztaty rzeźbiarsko-ceramiczne dla dzieci i ich opiekunów. Ruszył nabór na zajęcia

Sztuka rzeźby i ceramiki to nie tylko forma wyrazu, ale także źródło inspiracji. Obejmuje proces twórczy, kształtowanie formy oraz eksperymentowanie z materiałami. To wszystko wpływa na rozwijanie umiejętności myślenia kreatywnego i spojrzenia na świat w inny sposób.

Warsztaty skierowane są dla dzieci od 6 lat wraz z opiekunem. W każdych zajęciach powinno uczestniczyć minimum dwoje dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, diagnozą lub w trakcie diagnozowania. Spotkania będą odbywać się przez trzy kolejne miesiące do marca 2024 roku (2 razy w miesiącu). Poprowadzi je doświadczony ceramik, zatrudniony w Warsztatach Terapii Zajęciowej Agnieszka Urban.

Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 77 480 25 57. Warsztaty są nieodpłatnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo mają Ci, którzy do tej pory jeszcze nie uczestniczyli w zajęciach.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa w ramach Programu "Rozwój Lokalny".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ