Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 15:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejowy złodziej zatrzymany dzięki fotopułapce. 38-letni kędzierzynianin wpadł na gorącym uczynku

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Kędzierzyna-Koźla ujęli sprawcę kradzieży elementów infrastruktury kolejowej. 38-letni mężczyzna kradł stalowo-aluminiowe linki uszyniające służące do zabezpieczenia przed porażeniem prądem sieci trakcyjnej. Złodziej wpadł w ręce mundurowych dzięki zastosowaniu fotopułapki. Odzyskane mienie stanowiło własność Zakładu Śląskiego PGE Energetyka Kolejowa S. A.
Kolejowy złodziej zatrzymany dzięki fotopułapce. 38-letni kędzierzynianin wpadł na gorącym uczynku

W czwartek, 30 listopada br. doszło do kradzieży elementów infrastruktury kolejowej na szlaku Kędzierzyn-Koźle – Nowa Wieś. Sprawcę zarejestrowała fotopułapka, dzięki której natychmiast na miejsce zdarzenia zadysponowano patrol SOK z Posterunku w Kędzierzynie-Koźlu.

Po chwili mundurowi byli już na miejscu. W trakcie przeprowadzonych czynności funkcjonariusze SOK ujęli sprawcę kradzieży. Jako dowody rzeczowe zabezpieczono cztery linki uszyniające o łącznej długości 16 metrów. O zdarzeniu poinformowano policję i PKP Energetykę.

Ujęty złodziej to 38-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Odzyskane mienie zostało przekazane pracownikom zakładu śląskiego sekcji zasilania elektroenergetycznego PGE Energetyka Kolejowa S. A. w Kędzierzynie Koźlu. Dalsze czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 05.12.2023 08:39
Kraść nie POtrafi . My w PiS nigdy niczego nie ukradlismy. My rozdzielamy środki finansowe na wille, fundacje i dzieła Ojca Grzyba Torunskiego, wspierające nas media by były uczciwe. Zgromadzone zasoby w uczciwy sposób oczywiście pozwolą nam odzyskać Polskę, by Polska była w uczciwych rękach a nie rękach złodziei takich jak tu chodzą.

Z miasta możliwości 05.12.2023 13:37
Rychu, taki lepszy Ryszard ustawa "wiatrakowa" to malutki wstęp, co czeka Polskę czyli nas przez cztery lata X kadencji sejmu zdominowaną przez Opozycję. Pamiętaj "jakie społeczeństwo takie elity."

Rychu, taki lepszy Ryszard 06.12.2023 08:33
8 lat temu to MY PiS zablokowaliśmy wiatraki. Dzięki temu prąd z węgla ciągle nie ma konkurencji i może być drogi. Zrozumcie, konkurencja wiatraków i paneli fotowoltaicznych nie służy interesom państwa. Prąd nie może być tani. VAT z 10 pln a VAT z 100 się różni, musi być drogo by Polska Narodowa zarabiała na podatkach. A wy przecież chcecie jeść frukta jakie dajemy z waszych podatków. Drogi prąd z taniego rosyjskiego węgla, drogi gaz z rosyjskich źródeł to czysty zysk dla Polski. Nie trzeba dopłacać do kopalń polskich a firmy handlujące mają marżę z obrotu. My członki PiS mamy wziątki dla siebie, takie tam drobne procenty od miliardów, to nie są przecież duże pieniądze jak trzeba je na wiele gęb podzielić w Partii. Teraz Wam będzie jedynie gorzej.

Obserwator 05.12.2023 13:40
Zielona Wyspa zaliczona, co tym razem PO zaserwuje ? Dalsze "zaciskanie pasa " i "pinidzy nie ma i nie będzie " ???? Odnośnie nauki przyłapany złodziejaszek Sąd powinien skierować do PO.

cv 06.12.2023 08:43
Piniondze poszły m.in. na dotację dla kupujących, co by zechcieli za bezcen przyjąć rafinerię gdańską. Ta więc piniyndzy nie bedzie.

CV 07.12.2023 12:00
U mienia budu i est waszu Piniondze. Panjał :)

Obserwator 07.12.2023 12:02
Kochaniutkie CV mniej maryśki, więcej realizmu życiowego życzę. Powodzenia :-)))

hEnryk 05.12.2023 08:18
Szkoda więzienia na drobnego złodzieja. Tylko koszty dla państwa ,czyli nas. Czy źle by było karę chłosty wprowadzić ?

Rychu, taki lepszy Ryszard 05.12.2023 11:33
Kradł by przezimować, coś zjeść. Polacy zapłacą.

Z miasta możliwości 06.12.2023 14:55
Mógł pojechać do RFN na socjał.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ