Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 01:01
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wrócą wspomnieniami do chwil z szkolnej ławki. Zjazd Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu

Już można zapisać się na zjazd absolwentów rocznika 1958-2018, który odbędzie się 12 października 2024 roku i będzie połączony z 70-leciem szkoły. Stworzono na ten cel zrzutkę, tak więc zebrane środki przeznaczone zostaną na dofinansowanie zjazdu oraz cele statutowe szkoły.
Wrócą wspomnieniami do chwil z szkolnej ławki. Zjazd Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu

Zjazd absolwentów połączony będzie z wielkim jubileuszem 70-leciem szkoły. Ruszyły zapisy a organizacją wydarzenia zajęło się Stowarzyszenie Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu.

- Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto szybciej się zapisać. Dotyczy to oczywiście oficjalnego bankietu, który odbędzie się w Hotelu Solidaris. Zapraszamy wszystkich chętnych do szkoły, aby spotkać się w gronie klasowym oraz ze swoimi nauczycielami. Nie zabraknie także programu artystycznego, który cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem, tutaj liczba miejsc także ograniczona, ze względu na pojemność sali kinowej w Domu Kultury "Chemik". Jako organizatorzy możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby było to niezapomniane przeżycie, które na długie lata pozostanie w pamięci absolwentów - mówi Adam Jankowski, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika.

Zgodnie z tradycją zjazdów planowane jest spotkanie w szkole, program artystyczny w Domu Kultury „Chemik” oraz bal w hotelu „Solidaris”.

Zapisy na zjazd i rzutkę tutaj.  

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wysoki brunet 06.12.2023 08:36
Dobra trampolina. Ale po koniecznych po maturze studiach, broń Wszechmogący przed powrotem do miasta możliwości. Koniecznie szukać możliwości w innych ośrodkach.

Ja 05.12.2023 10:28
Drugi raz nie popełniłabym błędu i złożyłabym papiery do innej szkoły. Tu się nic nie zmieniło. Szkoła nie oferuje nic co jest na czasie, a kadra szanownych Pań nauczycielek to zmanierowane damy.

cv 05.12.2023 11:13
Mając pod górkę do szkoły, takie teksty się wypisuje.

Ryszard 05.12.2023 13:43
Zgadzam się. Jestem absolwentem tej szkoły, niestety cztery lata życia zmarnowane.

Alina 05.12.2023 20:07
Szkoła jest, od wielu lat, w rankingach poziomu nauczania najwyżej ze wszystkich szkół średnich Kędzierzyna-Koźla. Kładzie nacisk na poziom kształcenia. Nie traci czasu na jakieś lewackie wygłupy. Jest to zasługa bardzo wysokiego poziomu kadry nauczycielskiej. Inne szkoły nie mogąc osiągnąć takich wyników robią na pokaz różne pozorne działania. I tyle na ten temat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ