Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 05:06
Reklama
Reklama
Reklama

Ograniczenie prędkości na moście między Kuźniczką a Cisową. Niebawem drogowcy rozpoczną w tym miejscu remont

W ostatnich dniach przy drodze pomiędzy osiedlem Kuźniczka a Cisową, w rejonie mostu nad Kanałem Gliwickim został umieszczony znak ograniczenia prędkości. Kierowcy interweniują i pytają o powód zmniejszenia dopuszczalnej prędkości, z którą mogą poruszać się pojazdy.
Ograniczenie prędkości na moście między Kuźniczką a Cisową. Niebawem drogowcy rozpoczną w tym miejscu remont

Skontaktowaliśmy się ze starostwem powiatowym i dopytaliśmy o powód umieszczenia znaku ograniczającego prędkość z 90 km/h do 40 km/h w rejonie mostu nad Kanałem Gliwickim. Z uzyskanych informacji wynika, że w najbliższym czasie na moście mają odbyć się prace drogowe. Wykonawcy w ramach gwarancji mają poprawić stan nawierzchni. Po zakończeniu prac, przywrócona zostanie pierwotne ograniczenie prędkości.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
AntyNWO 17.11.2023 23:17
Może xalatalibyscie dziury na drodze między Lenartowicami a Cisową. Jakieś 2 miesiące przyjechała ekipa , psik dla sprayem co ma być załatane...i tyle . Już nawet farba z tego zeszła. A ktoś chce się brać z remont dobrej drogi....chyba tylko po to aby ją zepsuć i móc za kilka lat ponownie ją remontować.

Antoni 17.11.2023 10:49
Nie wiem, do kogo należy droga pomiędzy Miejscem Kłodnickim a Sławięcicami. Droga pamięta jeszcze czasy socjalizmu i chyba od tamtego czasu nie była remontowana, tylko doraźnie łatano dziury. Jazda nią to koszmar. Może jakiś producent samochodów mógłby ją wykorzystywać do sprawdzenia, czy wszystkie śrubki w samochodzie są dobrze dokręcone a zarządca miały z tego tytułu jakieś pieniądze.

Donald T. 16.11.2023 20:22
A może dziennikarze KK24.pl podadzą kiedyś jakieś konkrety.Bo w każdym ich artykule dot.zapytania do władz miasta lub np.ZA Kędzierzyn to nic nie ma,zero. Dlaczego ZAK notuje straty ?? Bo zarabia mniej niż wydaje.Dlaczego nie łata się dziur na drogach KK? Bo szybciej powstają niż się naprawiają. Po raz którys twierdzę że idioci nadzorują drogi w mieście.

Janusz biznesu 16.11.2023 19:09
Dramat, trzeba zwolnić...

Mieszkaniec 16.11.2023 18:30
Tylko to ograniczenie jest już ponad miesiąc, a nie odbywają się tam ŻADNE prace. Pożywka dla policji aby mandaty wlepiać??

hEnryk 16.11.2023 17:44
Z uzyskanych informacji wynika że co wymaga poprawek? ? Bo ulica na tym odcinku jest bez zarzutu.Wiecie co? Starostwo to jedna wielka niewiadoma,robią co chcą.Drogi z dziurami w które koń wpadnie nie remontuje sie miesiącami.A drogi w dobrym stanie remontuje się ciągle.Japiernicze.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ