Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 lipca 2024 18:57
Reklama
Reklama
Reklama

W Kędzierzynie-Koźlu rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. To będą dni pełne wiedzy i inspiracji

Najbliższe dni w Kędzierzynie-Koźlu upłyną pod znakiem biznesu, rozwoju i gospodarki. Konferencja z udziałem ekspertów zainaugurowała obchody „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości”.
W Kędzierzynie-Koźlu rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. To będą dni pełne wiedzy i inspiracji

Już od kilku lat ta ważna inicjatywa rozwijana jest przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Adresowana jest ona nie tylko do największych spółek i inwestorów, ale również do mikro i średnich firm. W programie obchodów znalazły się interesujące wykłady, spotkania motywujące, warsztaty i dyskusje. Wszystkie wydarzenia w ramach ŚTP swoim honorowym patronatem objęła prezydent Sabina Nowosielska. 

Przedsięwzięcia organizowane w naszym mieście są częścią międzynarodowego projektu realizowanego od 2008 roku w większości państw świata. Ma on promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.


 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Glupek wioskowy 17.11.2023 15:42
Odkupie budowę portu Kozle

Prawda 15.11.2023 20:05
Tak, zwłaszcza to miasto jest przykładem przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego.... Bankructwa sklepów, brak nowych firm / zakładów/ przedsiebiorstw.... Same miasto brak nowych miejsc pracy, mieszkań itd. Rozwój pełną parą.... Oczywiscie władza nie dostrzega problemu bo już od dawna jest zamieciony pod dywan o który p. Nowosielska sie często potyka. O takie zgrubienie bo tyle problemów się nazbierało..... Z wielu, wielu lat.

Realista 14.11.2023 08:55
Patrząc na te puste miejsce wnioskuję że tematyka nie powala na kolana, wydajecie nie swoją kasę a porządnych inwestorów jak nie było tak nie ma😭

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ