Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 07:39
Reklama
Reklama

Dawna baza drogowców w centrum Koźla wciąż na sprzedaż. Starostwo powiatowe obniżyło cenę wywoławczą

Chodzi o siedzibę i plac przy ul. Skarbowej w Koźlu. Nieruchomość składa się z siedmiu parterowych budynków oraz budynku dwukondygnacyjnego. Cena wywoławcza nieruchomości została obniżona do 950 tys. zł netto.
Dawna baza drogowców w centrum Koźla wciąż na sprzedaż. Starostwo powiatowe obniżyło cenę wywoławczą

Jest dobrze skomunikowana, uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i jest oświetlona. Poprzednio znajdowały się tu biura, warsztaty i magazyny. Według planu zagospodarowania teren znajduje się w miejscu, gdzie mogą być świadczone usługi użyteczności publicznej, fragment działki oznaczony jest jako tereny usługowo-wytwórcze.

Oferty można składać w wydziale geodezji starostwa powiatowego, gdzie można też pytać o wszelkie szczegóły pod nr telefonu 77 40 52 798. Ze szczegółami oferty można zapoznać się tutaj.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
gregor 11.11.2023 08:01
Gdzie na Skarbowej była baza drogowców i jakiś plac? Mi to wygląda na dawne warsztaty Technikum Żeglugii Śródlądowej, które ponad 50 lat temu powstały w budynkach wydzielonych z ówczesnego PKSu a zostały zlikwidowane jakieś 20 lat temu. Czy chodzi o to, że gorzej wyglądałoby, gdyby napisano, że chce się sprzedać zlikwidowane warsztaty szkolne?

heh 10.11.2023 15:11
Prezydęta zawsze może wynająć za 1 zł miesięcznie. Będzie kolejny punkt sprzedaży pieczywa piekarni Godyła.

byłypracownikpzd 09.11.2023 19:34
A kto to kupi ? Trzeba bylo to likwidować ? Biurokracja się nie skorczyła i nie widzą ile oni kosztują ale ludzi którzy naprawiali w miarę mozliwości to zwolnić i zwlikwidować. Czy przez to jest lepiej i taniej ?

Z miasta możliwości 10.11.2023 12:03
Były pracowniku. Zrozum CIĘCIE KOSZTÓW !!!!!

byłypracownikpzd 10.11.2023 22:20
Powinno sie zacząć o d biurokracji która naprawdę coraz to więcej kosztuje. A te remonty co tanie są ? Trzeba zlecić liub ogłościć przetarg odczekać na jego rozczygniecie a i tak nie jest powiedziane że wykonawca zakończy zleconą inwestycję. Wystarczyło zainwestować wq ludzi i sprzęt, zmienić rzadzących tego przybyku i inaczej by wyglądało. A tak ..... Starosta Masełko ma to gdzieś. Jak się kiedyś wypowiedział oddał by to najchetniej miastu. T z takim podejściem .....

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ