Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 07:14
Reklama
Reklama

Podczas wyprzedzania motorowerzysty potrąciła go i uciekła z miejsca. Policjanci zatrzymali 48-latkę z gminy Reńska Wieś

Krapkowiccy policjanci ruchu drogowego, już niespełna godzinę po kolizji, zatrzymali 48-letnią kobietę, która uciekła z miejsca zdarzenia. Kierująca dostawczym mercedesem w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania potrąciła motorowerzystę. Poszkodowany na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Sprawczyni została już ukarana wysokim mandatem karnym. Apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę, szczególnie podczas panujących aktualnie złych warunków drogowych.
Podczas wyprzedzania motorowerzysty potrąciła go i uciekła z miejsca. Policjanci zatrzymali 48-latkę z gminy Reńska Wieś

Do tego zdarzenia doszło dziś (03.11), tuż po godziną 7.00 na drodze wojewódzkiej 409, przed miejscowością Strzeleczki. Tam według zgłoszenia, kierowca dostawczego mercedesa, wykonując manewr wyprzedzania motorowerzysty, nie zachował należytej odległości od jednośladu i potrącił go. Po tym jak doprowadził do zderzenia z motorowerem, nie zatrzymał się i uciekł z miejsca kolizji. Na szczęście całe zdarzenie widział świadek, który powiadomił służby.

Krapkowiccy policjanci natychmiast przystąpili do działania aby jak najszybciej ustalić sprawcę tego zdarzenia. Przesłuchali świadka i zabezpieczyli nagranie z rejestratora, który znajdował się w jego pojeździe. Dzięki ich skutecznej pracy, już niespełna godzinę od zdarzenia udało się ustalić tożsamość kierowcy.

Jak się okazało pojazdem kierowała 48-letnia kobieta. Mieszkanka gminy Reńska Wieś przyznała się do popełnionego wykroczenia. Szczęśliwie poszkodowany 38-letni motorowerzysta nie odniósł poważnych obrażeń ciała w tym zdarzeniu. W związku z tym, kobieta za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, została ukarana wysokim mandatem i licznymi punktami karnymi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
mbb 04.11.2023 15:01
DLaczego tylko mandat i punkty ? Inni za oddalenie sie mają rozprawę w sądzie. A skąd pewność po godzinie że nie pdstawiła się na słupa za kogoś innego ?

verta 03.11.2023 18:41
Mandat za potencjalne zabójstwo. Pięknie policja działa.

Rower 03.11.2023 13:32
Nie dzięki pracy milicji,tylko dzięki temu że było nagranie z rejestratora.Gdyby nie to w życiu by go nie znaleźli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ