Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 08:24
Reklama
Reklama

Odwiedzili Jagodną, torfowisko Zieleniec i Duszniki Zdrój. Rada Osiedla Piastów-Powstańców Śląskich zabrała mieszkańców na wycieczkę

W sobotę 21 października odbyła się wycieczka w Kotlinę Kłodzką, którą zorganizowała Rada Osiedla Piastów - Powstańców Śląskich. Po zeszłorocznej wyprawie na Kopę Biskupią radni postanowili po raz kolejny zorganizować integracyjny wyjazd dla mieszkańców osiedla.
Odwiedzili Jagodną, torfowisko Zieleniec i Duszniki Zdrój. Rada Osiedla Piastów-Powstańców Śląskich zabrała mieszkańców na wycieczkę

Wyjazd nastąpił o 7 rano, a już o godzinie 10 grupa dotarła już do miejscowości Duszniki Zdrój. Po nabraniu uzdrowiskowej wody, wszyscy udali się przez park w stronę Dworku Chopina, pijalni wody oraz fontanny. Następnie wycieczka przejechała do Zieleńca, mijając po drodze dawny blachowniański ośrodek, do którego wielu mieszkańców naszego miasta jeździło kiedyś na wakacje. Po chwili zadumy i wspomnień autokar dotarł na niewielki parking, skąd zielonym szlakiem wycieczka udała się, aby obejrzeć torfowisko Zieleniec, które w jesiennych barwach prezentowało się naprawdę pięknie. 

Następnie wszyscy udali się na przygotowane przez radnych osiedlowych ognisko. Po posiłku grupa wróciła do autokaru, aby przejechać do słynącego z dobrej kuchni schroniska Jagodna. Tam część osób spędziła czas wolny, a pozostała część grupy udała się pieszo na górę Jagodna. Pogoda tego dnia była wyjątkowo ładna, a widoki z wieży widokowej znajdującej się na szczycie wieży na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników wycieczki. 

FOT. Rada Osiedla PiastówPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Lena 26.10.2023 11:19
Typowe dla naszego miasteczka, ktoś się świetnie bawi za pieniądze pozostałych...PRL

Mieszkanka osiedla 24.10.2023 09:24
Najlepsze jest to, że większość mieszkańców nie ma pojęcia, że takowe wycieczki są organizowane. Byłoby miło, gdyby takie akcje bardziej nagłaśniano .

Gordzik 23.10.2023 14:25
Oooo! Sporo tam mieszkańców mieszka na tym osiedlu. Zmieszczą się do busa.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ