Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 18:20
Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor, J. Kret i T. Oświeciński. Plejada gwiazd przyjechała do Mosznej! Fotorelacja

Wczoraj rozpoczęły się jubileuszowe, bo już 25. Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd Art Cup. Tegoroczne wydarzenie odbywa się wyjątkowej scenerii – przy Zamku w Mosznej.
Katarzyna Dowbor, J. Kret i T. Oświeciński. Plejada gwiazd przyjechała do Mosznej! Fotorelacja

Mistrzostwa rozpoczęły się o godzinie 13 i przez cały dzień mieszkańcy całego województwa tłumnie przybywali, aby zobaczyć swoich ulubieńców. Oprócz zawodów odbyły się liczne pokazy i występy, a w godzinach wieczornych na scenie przy Zamku odbył się benefis 40-lecia pracy telewizyjnej Katarzyny Dowbor. Dzisiaj trwa drugi dzień zmagań, na który zapraszają serdecznie organizatorzy – LKJ Lewada.

Swoją obecność na XXV edycji Art Cup potwierdzili między innymi: Kevin Aiston, Krzysztof „Elvis” Bielecki, Tomasz Biernawski, Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz, Dawid Czupryński, Dorota Deląg, Paweł Deląg, Katarzyna Dowbor, Maciej Florek, Andrzej Grabowski, Lamia Grochowska, Robert Janowski, Robert Jarociński, Darek Kordek, Roman Kosecki, Emilia Krakowska, Mariusz Krzemiński, Jarosław Kret, Mariusz Lubomski, Tomasz Lulek, Alex Martinez, Patrycja Modlińska, Andrzej Niemirski, Daniel Olbrychski, Robert Osam, Tomasz Oświeciński, Artur Pontek, Anna Powierza, Aleksandra Przesław, Rita Raider, Agnieszka Robótka-Michalska, Halina Rowicka-Kalczyńska, Beata Sadkowska-Pontek, Henryk Sawka, Mark Shepherd, Karol Strasburger, Roch Siemianowski, Marek Siudym, Jerzy Schejbal, Milena Staszuk, Karolina Wajda, Krzysztof Wakuliński, Renata Zarębska.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Prawda 28.08.2023 14:50
I po co to ? Co ma to z Kędzierzynem-Koźle wspólnego ? Celebryci sie bawią a pospulstwo zza płotu ogląda i to nie za darmo. Cyrk jednym słowem. To tak jakby głodne dzieci spędzić do jednego pomieszczenia. Na środku wstawić duży telewizor i puścić w nim film o jedzieniu. Nie ma cie co jeść ale przynajmniej popatrzycie.....

Lena 28.08.2023 12:54
W powiecie Krapkowickim to mają fajnie, nie to co u nas...

Garbusek 27.08.2023 16:06
Kto zapłacił za tą imprezę dla aktorów?

Wacek taki lepszy ziober 28.08.2023 10:51
Kto płaci za pikniki 800+?

Rychu, taki lepszy Ryszard 28.08.2023 14:06
Wacek taki lepszy ziober 28.08.2023 10:51
Kto płaci za pikniki 800+?
Za Pikniki płacimy my oddani Partii i Prezesowi. Każdy dobrowolnie przelewa na Partię kwoty maksymalnie dozwolone prawem dopiero gdy otrzyma dobre stanowisko w SSP. To jest dobrowolne wsparcie dla Partii i każdy członek ustosunkowuje się ochoczo.

wydepilowana Krystyna 28.08.2023 21:38
Ile Rychu wysyłasz partii a ile sataniście z Torunia ?

PO nich 31.08.2023 22:38
Nie posiadasz zdolności rozumienia obrazków (tam wytłumaczono kto płaci), ale nauczyłeś się czytać i pisać. Szacunek.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ