Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 21:11
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas wyprawy konnej uszkodzono mostek nad Kłodnicą. Na szczęście udało się go szybko naprawić

Podczas wyprawy konnej uszkodzono mostek nad Kłodnicą. Na szczęście udało się go szybko naprawić
Gmina w błyskawicznym tempie zareagowała i podjęła prace naprawcze niebieskiego mostu łączącego Kędzierzyn z ogródkami działkowymi "Energetyk". Konstrukcje uszkodziły konie.

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę, 4 czerwca. Grupa osób podróżująca konno postanowiła pokonać przeprawę na siodle. Niestety, pod jednym ze zwierząt załamała się drewniana kładka. Strażnicy miejscy zabezpieczyli i ogrodzili mostek.

Jak przekazał komendant straży miejskiej Aleksy Ptaszyński, cała sytuacja nie nosiła znamion przestępstwa ani wykroczenia. Został skierowany wniosek do odpowiedniego wydziału urzędu miasta, który już w poniedziałek zlecił naprawę mostu. Ruch dla pieszych został otwarty tego samego dnia.

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 12.06.2023 07:05
Popieram przedmówcę !! 😕 Straż miejską już dawno powinno się zlikwidować. 😉 Gdyż nie ma z niej ŻADNEGO pożytku i nigdy chyba nie było 🤭 Chociaż ostatnie lata, to jest jakieś apogeum lenistwa i szpanerstwa - tych najbardziej widocznych przedstawicieli i reprezentantów ukochanej czerwonej WŁADZUNI miasteczka NIEmożliwości 🙄😆 Najbardziej staż miejska se "haruje" w barze "Pszczółka" obok ZS Żeglugi Śródlądowej , czy w barze obok Rynku-Patelni. 😆 itp przybytkach ciężkiej pracy miasteczka NIEmożliwości 😉 Powini tam przenieść swoje biura i oficjalną rezydencję 🤭 A wtedy owi krewni i znajomi królika mogliby wlepiać więcej mandatów i bardziej wykazywać swą PO-wagę 🤗 Oczywiście za wyjątkiem pewnej NIETYKALNEJ grupy etnicznej, która jest PO-nad prawem i znacznie ważniejsza od NAJWAŻNIEJSZEJ kasty😎

Stiwen 06.06.2023 21:19
Brawo koń!

Prawdziwy moturzysta 06.06.2023 21:02
Piesze konie- straż miejska😁 zlikwidować prosze

julka 06.06.2023 20:15
Ludzie mówią,że nie konie tylko motocykle,a działkowcy zgłaszali do straży m,że debile jeżdżą po kładce. Chyba ze konie mechaniczne.A kładka się trzęsie i tym,co szukają rozrywki planując samobójstwo,niech pobiegają i sie doczekają

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ