Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 13 czerwca 2024 08:59
Reklama
Reklama

Urząd miasta przygotował niespodzianki dla ponad 100 pierwszych kibiców, którzy pojawią się w strefie z telebimem

Urząd miasta przygotował niespodzianki dla ponad 100 pierwszych kibiców, którzy pojawią się w strefie z telebimem

20 maja mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla będą mogli skorzystać z nadarzającej się okazji i zobaczyć to historyczne spotkanie w towarzystwie innych kibiców. W samym centrum miasta, gdzie stanie olbrzymi ekran, rozstawione zostaną także ławki i leżaki. Przygotowano także niespodziankę dla pierwszych 100 osób.

"Już są! W tym kartonie czekają niespodzianki od Urzędu Miasta przygotowane dla kibiców, którzy przyjdą obejrzeć finał Ligi Mistrzów na wielkim telebimie przy hali sportowej „Śródmieście”. Prezenty dostanie ponad stu pierwszych fanów siatkówki. Chcecie sprawdzić co jest w środku? Widzimy się w sobotę o 19:30 #goZAKSA" - przekazał urząd miasta.

Sponsorami wydarzenia są: Grupa Azoty ZAK S.A., Emka S.A., Maximus Broker i Giga-Com.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Alina 10.06.2023 10:23
Otóż mylisz się droga @Ulu. Teraz ochrona środowiska ma alibi, gdyż w jej ocenie średnioroczne stężenie benzenu mieści się w normie 5 ug/m3. I nic nie muszą robić a nawet nie mają prawa do jakichkolwiek działań. W momencie gdyby pojawiły się stacje pomiarowe np na osiedlu Blachownia przy przedszkolu i w Sławięcicach przy DPS to jestem pewna, że ich wskazania przekraczałyby normę średnioroczną co najmniej dwukrotnie. Obligowałoby to WIOŚ do podjęcia działań z urzędu. PS Myślę, że przeniesienie jedynej stacji mierzącej benzen z osiedla Piasty w okolice np jeziorka Dębowa dałoby stężenie 0 ug/m3. Służby ochrony środowiska i firmy "benzenowe" byłyby zachwycone. 😜

Ula 09.06.2023 10:38
Wydaje mi się, że to byłby niepotrzebny wydatek. Dlaczego ? Co z tego, że pomiar będzie wykonany, jak nic się z tym dalej nie zrobi.

Alina 09.06.2023 09:29
Ponieważ rozpoczyna się kolejna akcja inwestycji z budżetu obywatelskiego to dobrze by było aby w każdej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla zaproponowano budowę z tych środków stacji pomiarowych stężeń benzenu. Nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego to takie ważne.

u5g 05.06.2023 17:56
ale jak to pieniądze ?? przecież pieniędzy nie mi i nie będzie. tak rzecze Tuskowy wódz

😕 03.06.2023 09:48
A na pierona są tu jakieś propozycje 😕 Przeca zgodnie z obowiązującymi wytycznymi elity intelektualnej PeŁo 😆 Należy wyrżnąć w cholerę wszystko co tylko przypomina drzewa.🤭 A w ich miejsce PO-ustawiać plastikowe palmy i oczywiście WSZYSTKO, ale KURNA dokładnie wszystko na MAXA zabetonować. I ustawić POd-palmami ławki ze stali nierdzewnej 😆😁 Ruso-Szwab będzie zachwycony i jeszcze uroczyście wręczy jakiegoś medala - NASZEJ ukochanej WŁADZUNI miasteczka NIEmożliwości 😎

kl 01.06.2023 18:40
Przestańcie wydawać pieniądze na bździaje. Wspaniałe młodziki wszystko zniszczą. Lepiej za tę kasę naprawcie drogi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ