Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 września 2023 10:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Kędzierzynie-Koźlu ruszył nabór uzupełniający do przedszkoli. Ostateczna lista przyjętych w czerwcu

W Kędzierzynie-Koźlu ruszył nabór uzupełniający do przedszkoli. Ostateczna lista przyjętych w czerwcu
Od 8 do 15 maja potrwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. O miejsce mogą się ubiegać rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte podczas właściwego naboru oraz ci, którzy starają się o to po raz pierwszy. Zapisy odbywają się tylko do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami.

Rekrutacja prowadzona jest elektronicznie. Wnioski, druki oświadczeń, kryteria ustawowe i gminne obowiązujące przy przyjęciu dziecka do przedszkola dostępne są na stronie: www.kedzierzynkozle.przedszkola.vnabor.pl.

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku rodzice mają czas od 8 maja od godz. 8.00 do 15 maja do godz. 14.30. Nabór uzupełniający odbywa się według takich samych zasad jak rekrutacja właściwa. Możliwe jest także zapisanie dzieci urodzonych w styczniu i w lutym 2021 r.

Listy kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych placówek zostaną opublikowane 24 maja. Rodzice będą mieli tydzień (do 31 maja do godz. 14.30) na potwierdzenie woli skorzystania z usług przedszkola, do którego dziecko zostało przyjęte. 2 czerwca zostanie ogłoszona ostateczna lista przyjętych maluchów.

Ważne! Brak potwierdzenia woli przyjęcia miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest jednoznaczny z rezygnacją.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 25.05.2023 16:05
Brawo!!! 👏👏👏👏👏👏 Gratulacje dla bardzo utalentowanych i mądrych uczniów oraz ich nauczycieli 👌👍👌👍 Tylko szkoda, że ten sukces uczniów oraz szkoły jest tak skromnie nagłaśniany i doceniany 😕 Bo jakby medialnie najważniejsze jest Liceum Ogólnokształcące, za promocję różnych nietypowych ........😂......😋......😆....😜 .. oraz.....🤣🤭.......... itd,..... 😉....itp 😎

ale jaja 25.05.2023 12:58
Ciekawe czy jakby nic nie wygrali to też by o tym pisano ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama