Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 11:50
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto planuje "spięcie" ścieżek rowerowych w Kłodnicy. Powstanie nowa droga wzdłuż Wyspiańskiego

Miasto planuje "spięcie" ścieżek rowerowych w Kłodnicy. Powstanie nowa droga wzdłuż Wyspiańskiego
Do ścieżki po wale oraz wzdłuż ul. Dunikowskiego dojdzie kolejny bezpieczny odcinek dla jednośladów. Miasto przygotowuje się do inwestycji, która „zepnie” istniejące i planowane trasy rowerowe w Kłodnicy. Dedykowany pas dla cyklistów ma powstać przy ul. Wyspiańskiego.

Magistrat zlecił wykonanie dokumentacji technicznej dla tego zadania. Jednak już na etapie koncepcji swoje sugestie i opinie mogą zgłosić wszyscy zainteresowani mieszkańcy. Otwarte spotkanie informacyjne w tej sprawie odbędzie się 24 kwietnia (przyszły poniedziałek) o godzinie 16:00 w siedzibie Rady Osiedla Kłodnica przy ul. Kłodnickiej 38a.

Z przygotowanymi już opracowaniami można zapoznać się wcześniej w internecie. Wszystkie materiały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1532/24822/wykonanie-dokumentacji-projektowej-obejmujacej-przebudowe-ul-wyspianskiego-w-celu-utworzenia-ciagu-rowerowego-lub-pieszo-rowerowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 02.05.2023 10:37
Grunt to chwalić strażaków i przede wszystkim policję bo jak inaczej ocieplić można ich zszarganą reputację.

K. 01.05.2023 21:26
Nie strażacy . Tylko jedna z mieszkanek Kędzierzyna . Strażacy pomogli jej i pozostałym którzy dołączyli jej w udzielaniu pomocy poszkodowanemu w zatrzymaniu i pokierowania ruchu drogowego .

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ